2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم خوشگل من ممنونم ازدعات😘خودتت بااراده وپشتکاری رجیمتورهانکردی بهت افتخارمیکنم ان‌شاءالله ...

فدای شما آسنات عزیزم

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
خوب گفتن فرزندم خوش اومدی پروفایل و امضاتم سبز کن یکم رنگ سبز مونده ته انبار صب میدمت بمال ب کله ی خ ...

چشم عزیزم

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2731

@شب_بیدارم      

سلام عزیزم

مثل اینکه به اشتباه تو تایپیک وزن، وزن فعلی من ۷۱.۵ و وزن شروع من ۷۶.۴ نوشته شده. در صورتی که وزن فعلی من ۷۴.۵ و وزن شروعم ۷۹.۳  بود .

ممنون😘🧡🧡🧡🧡🧡🧡

به جای اینکه جا بزنی به این فکر کن اگه ادامه بدی سال دیگه همین موقع کجایی🌿
عالي هستي افرين     👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

سلام گلم دیروز تگت کردم نمیدونم تگ شدی یا نه....صعود کردی ب گروه نارنجی 😍😍😍 پروفایل و امضاتم نارنجی کن...موفق باشی گلم🐥🐥🐥🌻🌻🌻✨✨✨✨❤💛❤💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
فقط شکرشو دارم😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂واسه شروع همینم خوبه😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزم من دوهفته خونه بابام بودم نمیشده وزن کشی کنم و...هفته قبلم پریودبودم ابن هفته صبح ناشتایی وزن ...

گلم صبر کنیم ببنیم الهه میتونه کاری کنه😉

مهم هدفته گلم.. براش تلاش کن💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سپیده جون یه سوال دارم من خیلیی یعنی عاشق فلفلم و همه غذاهام یا فلفل باهاشون میخورم البته خیلی کم ام ...

گلم اتفاقا فلفل عالیهه هم برای بالا بردن متابولیسم هم برای چربی سوزی برای قلب هم خیلی مفیده👌👌

نوش جااان❤❤