2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
@سمیه1396     دیش دین دیرین ماشالله💃💃💃💃💃💃💃 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 وز ...

عالیه💃💃💃💃💃💃💃دمت گرم🥳🥳🥳🥳🥳

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@sepiiiiiideh     @ایده     @سمیه1396     وزنن اولیه ۸۳ وز ...

گلم به خاطر همین هست که پری ات عقب افتاده و یبوست داری... اینا که حل بشه، کاهشت بیشتر میشه، 😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
سلام قشنگم😍🐥🐥🐥🐥 کاهشت مبااااااااارک....هفته قبل ۸۶/۷۰۰ بودی✨✨✨💛💛💛💛💛 الان پستت رو اتفا ...

سلام فندق فسقلي جون من امروز پري شدم خودمو وزن نكردم اينقد حال ندار بودم نتونستم صبح بيام

وزن اوليه ٧٤

وزن هفته قبل ٧١/٨٠٠

وزن اين هفته 🎈

وزن هدف ٥٥

ببخشيد دير گفتم

@فندق_فسقلی    

وزن فعلي74 وزن هدف ٥٥ قد ١٥٧  .من توي يه پاييز زيبا تصميم گرفتم يه اندام زيبا داشته باشم😍😍 .💛💛💛
سلام عزیزدلم خوبه که کاهش داشتی👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💎💎💎🧡🧡🧡 چون کالریت پر نمیشه وزن کم نمیکنی ا ...

قربونت اره اخه میبینی یروزایی فستو نمیتونم بگیرم واسه همین کلا ۲۰۰زیر کالری مجاز مصرف میکنم.حالا میخوام برم حلقه بگیرم وقتاییکه پسرم میخوابه حلقه بزنم باز فک کنم اون بیشتر موثر باشه

سلام گلم متاسفانه اخطار گرفتی الان ساعت ۵ هستش💛💛❌❌

مرسي عزيزم 

اره ميدونم دير شده

هر هفته از ذوق كم شدن وزنم زود ميام ميگم امروز از ذهنم پريد

اشكال نداره 💛💛

وزن فعلي74 وزن هدف ٥٥ قد ١٥٧  .من توي يه پاييز زيبا تصميم گرفتم يه اندام زيبا داشته باشم😍😍 .💛💛💛
دختر خوب اخطار میخوری متاسفانه الان ساعت۵🧡

دسترسی به نت نداشتم متاسفانه 

اخطار چرا خب

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
باشه اشکال نداره فقط از هفته ی دیگه زودتر بده وزنتو گلم❤❤❤ کاهشتم مبارک🌸🌸👌👏👏👏👏

باشه حتما

مررسی  انشالله هفته بعد کاهش بیشتری داشته باشم

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52
مرسي عزيزم  اره ميدونم دير شده هر هفته از ذوق كم شدن وزنم زود ميام ميگم امروز از ذهنم پريد ا ...

واقعا متاسفم گلم اما قانون تاپیکه💛💛💛💛

یکشنبه دیگه منتظرتمااااا ببینم چه میکنی😍😍🐥🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿
واقعا متاسفم گلم اما قانون تاپیکه💛💛💛💛 یکشنبه دیگه منتظرتمااااا ببینم چه میکنی😍😍🐥🐥

درسته عزيزم،انشااله ميتركونم🌟🌟

سمی جون جشن چیشد چیکار کردی عکس کوووووو

فرستادم، حواسم نبود، پاک شد🤣

همش را تنهایی انجام دادم😅... (((۲۰ نفر بودیم)))... البته موقع پذیرایی و  یه کارای دیگه، دوستام هم خیلی کمک کردن...