2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512622 بازدید | 68299 پست
بچه ها من مدام گرسنمه شماام اینجورید یا فقط من😐شاید چیزایی ک باید بخورمو نمیخورم

دقیقا😅👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396   عزیزم میشه به اپلیکیشن خوب ورزشی بهم معرفی کنی

برای چه قسمتی از بدن میخواهی گلم؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
باشه چ خوووب پس انشالله باهم ب هدفمون میرسیم

من از جمعه شروع کردم رو هزار تا بستم دوروز رو 

حلقم میزنم جمعه نیم ساعت زدم دیروز یک ساعت الانم دارم حلقه میزنم ^_^

بیشتر چاقیمم تو پهلوهامه نمیخام جاهای دیگم خیلی لاغرشه 

سلام کاهش هاتون مبارک💙💙💙💙💙💙 وزن هفته قبل و شروع چالش  ۷۶.۵۰۰ وزن امروز     ...

سلام خوشگلم ۴۰۰گرم کاهش داشتی خودش عالیههه💪👏👏💃💃💃بسته به متابلیسمت کاهش داری عزیزم اینهفته کربوکمترش کن پروتئین بیشترورزشاتم برعکس انجام بده اول قدرتی بعدهوازی انشاءالله که بیشترمیشه💙💛💜♥😘💚

2738
فدااات.چ خوب گزارش نمیخاد😆😆😆 وزن  امروز ک عزیزجون پری هستم.ولی میدونم ۱۰۸ هستم وزن هدف ۷۰. ...

خوش اومدی عزیزم❤🙏

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
خوشبحالتتت من همچنان گوشی بدست پیام میخونم یه پام توآشپزخونه ست ناهارپختم یک بشه امیرمیگه مامان ناها ...

خدا ب دادت برسه😬😬😬😬😬😬

منم یپام تو آشپزخونس..یپام ورزش....یپام الان برم جارو برقی بزنم😂😂😂😂...تازشم قورمه سبزیم رو گازه...چشامم تو گوشی🤐🤐🤐

مرگ بر آمریکا✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام عزیزم وزن هفته قبل 64.800 الان 64 هدف 52 @شب_بیدارم    

عالی عزیزم راضیم 

خسته نباشی خانم 🧡🧡🧡🧡👌🏻👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام عزیزم..باشه..کاهشت مبارک✨🐥💛

فندوق جونم موندم فردا رو چیکار کنم آخه فردا تولدمه.❤شوهرم هر سال کیک میگیره امسال بهش گفتم به جای کیک که نمیشه توی این کرونا گرمش کرد شیرینی بگیره آخه تولد بدون اینا تولد نیست که منم اینجا غریبم😭😭😭 البته شکمو کلا نیستم ولی نمیشه کلا نخورد هم چیکار کنم؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
معذرت 😘😘 هفته قبل  اولش اشتباه شد ولی بعدش ریپلای کردم گفتم ۷۸/۵۰۰ بزنین فک کردم متوجه شدین

فدای سرررت عزیزمممم❤❤❤

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2706