2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
سلام خوش اومدی💛 دوصفحه اول رو کامل بخون امضا و پروفایلتم زرد کن

سلام عزیزم امروز خودمو وزن کردم فقط 500گرم کاهش داشتم میشه من هر روز بهت گزارش بدم اگر اشتباهی کردم بهم بگی و اینجوری تن گیرم بیشتر میشه 

وزن شروع       وزن الان        وزن هدف

75                 74/500       55

عضو گروه نارنجی 💛وزن شروع ۷۸😥 وزن فعلی ۶۸😯وزن هدف ۵۵ 😍😍
 نه ولییی خیلی  هیکلمون شبیه😂😂😂😂 و همچنین لباسش ... گلم در کنار وزن، سایزها ه ...

سلام سمی‌چطوری

چ عکس پروفت قشنگه

قشنگ‌حس پرنسسی میکنی با این اره😆😆😆😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۰۰تا عزیزم در صورت داشتن دنبه زیاد ۴۵۰ عزیزم

سلام خوبی سر گروه جان؟

وزن اولیه.     وزن هفته پیش.       این هفته.     هدف

۷۴.                  ۶۶٫۵۰۰.                 ۶۶.            ۵۵

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2731
امروز وزن کن❤❤

سلام 

وزن اول ٩٢/٢٠٠

وزن هفته قبل ٨٦/٦٠٠

وزن امروز ٨٥/٥٠٠ 

وزن هدف ٦٥ 

و اينم بگم گلاب به روتون دو روزه يبوست دارم

حالا چقدر تاثير داره نميدونم

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
 نه ولییی خیلی  هیکلمون شبیه😂😂😂😂 و همچنین لباسش ... گلم در کنار وزن، سایزها ه ...

گفتم هم قد هستیم167

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
الاهی من به فدای مهربونیات عسل 😘😘😘منم خیلی خوشحال شدم خیلی زیاد ممنون از شما والاهه جان خیلی خیلی ...

خدانکنه خوشگلمم😘😘😘😘قربونت 😍😍ماهم ازخوشحالیتون خوشحالیم💃💃💃💃

سلام سمی‌چطوری چ عکس پروفت قشنگه قشنگ‌حس پرنسسی میکنی با این اره😆😆😆😆

سلام‌گلم🌸 خوبی  عزیزم؟؟؟

اره.. من خانومِ تاجدوستم😂😂😂😂 همرا با کاشتِ دائمی و‌طبیعی..

کاهش داشتی؟ چقدر؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

سلام کاهش هاتون مبارک💙💙💙💙💙💙

وزن هفته قبل و شروع چالش  ۷۶.۵۰۰

وزن امروز      ۷۶.۱۰۰

هدف             ۶۸

@آسنات99     هیچ نظری راجه به کاهش مورچه ای من نداری خیلی فشارم‌میفته هفته ای همش اینقدر ..چه پیشنهادی داری انجام بدم..فک کنم بدنم به رژیم عادت کرده 

@لینداااااا    

@یگانه_مادر    

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.