2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
امروز اولین بارمه خام خواری دارم. ناهار سالاد و خربزه خوردم.  ناهار مامانم مرغ گذاشته بود. بابا ...

چرااا خیلییییییی 

هی میگن ول کن الان می میری آنقدر سختی میدی به خودت مامانم بدتر غذاهای هوس انگیز میاره بابام هی میگه شیر کاکائو تو بخور میگن دیگه انقدرم نیاز نیست سخت بگیری یکم کمتر بخوری لاغر میشی منم بیشتر حرص میخورم هی میگم عع جای انگیزه هی منو به راه چپ چاقی بکشین

امروز زن عموم آمده بود میگفت تهش عمل میکنی 🤬🤬🤬🤬😡🤬🤬🤬🤬🤬من یعنی از دست اینا هی حرص میخورم🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

این کاربر فوت شد 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان کسی هست رقیبم بشه.اینطور انگیزه میگیرم برا لاغری

خودت امضای بچه ها را چک کن و ببین کدومشون به وزنت نزدیکه... 😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
منظورت  روز‌خگخ هست  .. چای و‌اب جوش‌نمیشه خورد... ولی اگه‌معتادشی . میتونی  ۱ استکان ...

عزیزم میشه جواب منم بدی من یک هفته کالریم رو ۱۱۰۰ بسته بودم فست هم میگرفتم درحالی که شیر میدم الان فهمیدم باید ۱۴۰۰ کالری بخورم بدون فست چاقتر نمیشم اینجوری؟

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
2728
اره نمیدونم‌ دقیق چندم بود حتما همون دوم بوده اما الهه گفته بود تا یکهفته عضوگیری داریم😢  اگ ...

گلم‌اون ۱ هفته را گفته بود که اگه ظرفیت تکمیل نشه، تا اون موقع دیگه تکمیل میشه...

درخواست و عضو ها زیاد  بودش،،، دیگه تو‌همون روز اول ، گروه ها پر شد..

بازم اشکالی نداره... امضای بامداد را بخون... زیاد  فرقی نمیکنه بین عضوها و غیر عضوها... 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزدلم 😍😍

سلام‌گلم..🌸

خوبی؟؟

رقیب پیدا  کردی  برای خودت😉

نه تایید نمیکنه همان طوری هم که تو گروه توضیح دادن می زارم تایید نمیشه  

باید منتظر باشی اشکاال نداره پروفایل منم سه روز طول کشید ولی تایید میشه هر از گاهی ی سر بزن قسمتی ک پروفایل میذاری چون ممکنه چون زیادی طول کشیده عکست خودبخود حذف شه ک اگ حذف شده بود دوباره بذاری اون عکسه باید همیشه باشه و زیرش نوشته تایید نشده

کلا پنجشنبه و جمعه تایید نمیشه تا شنبه ظر شاید طول بکشه

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2738

سلام سلام 

خوبی گلم 

ماه دیگه هم میشه چالش لاغری بزنین برامون دی ماه میشه لطف کنین دوباره بزارین

هر کاری بخایین انجام میدم اصلا طراحی عکسم با خودم هر کاری بگین در توانم انجام میدم ک ماه دی برامون دوباره بزنین

@بامدادخمار    

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
عزیزم میشه جواب منم بدی من یک هفته کالریم رو ۱۱۰۰ بسته بودم فست هم میگرفتم درحالی که شیر میدم الان ف ...

نه  گلم، چاق نمیشی.. البته اگه ورزش داشته باشیااا..😉 و سالمخوری...

البته ممکنه هفته ی اول با کالری ۱۴۰۰،،  کاهشِ وزنت،، زیاد نباشه... ولی بعدش درست میشه😉

@سمیه1396     من یه سوال دارم میشه خگخ نگیرم  خیلی گشنمه 😭😭😭هیچی هم پیدا نمیشه ...

گلم خگخ اختیاریه گرفتنش!!!!

ولی تاثیرات خوبی روی بدن و‌کاهش داره...

میتونی ماه اول را نگیری.. از ماه بعد شروع کنی!!! 

شما هم عالی بودی گلم....

🌸🌸🌸