2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
سلام خوبی؟؟؟؟

سلام آشو جونی خوبی؟😢

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خوش اومدی امضا و پروفایلتو درست کن توضیحات اول تاپیک رو بخون

سلام فاطمه جان

ببخشید من اینقدر از شما سوال می پرسم و واقعا گیج شدم تو توضیحات اول تاپیک نوشته بود که تو چالش پاییزی نیازی به گزارش روزانه نیست درسته؟؟ ولی خب باز هم یه عده دارن گزارش می دن🙁

و این که تو ادامه تاپیک خوندم که چالش از یه هفته بعد از عضو گیری شروع می شه و متاسفانه من تا الان چالش رو رعایت نکردم و تا شنبه هم نمی تونم. شرمنده😩🌸

بال هایم هوس با تو پریدن دارد...
2728
خیلی آب و هویج میخورم ولی منی که قبلا 2کف گیر برنج میخوردم الان شدم 6قاشق😂😂یکم سوسول شدم شکموووووم ...

همه همینجورین منک برنج همیشه دو بشقابی بودم ته اشم با کلی ته دیگ اما الان نهایتا در هفته دو بار برنج میخورم اونم در حد پنج قاشق.....هر ک طاووس خاهد جور هندوستان کشد...بالاخره یکم سختی هم باید تحمل کرد

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
برو یه چیزی بخور تا از حال نرفتی      امروز همش مامانم داره دعوا میکنه ک اگه معده در ...

ن ن دارم مقاومت میکنم ارادمو بشکنم دگ میزنم زیرش

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2740
گلم ۱ مهر از ساعت ۱۰ صبح تاپیک باز شد تااا ۲ مهر که ظهر بسته شد تقریبا ۱ الی ۲ ساعتی...(((برای اینکه ...

اره نمیدونم‌ دقیق چندم بود حتما همون دوم بوده

اما الهه گفته بود تا یکهفته عضوگیری داریم😢 

اگه گقته بودفقط یکروزه که خب زودتر میجنبیدیم😔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
عذاب وجدان میگیرم 😢

وقتی استپ شدی منم جواب سوالتو نمیدم عذاب وجدانم نمیگیرم 😒

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سنگین و چجوری تند میزنی اصلا نمیشه تند زد ؟ 

به زور😂😂😂

رو شماره ۶ میذارم

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
70تا🤫🤫🤫

آخه گفتی کاری چیزی بود تگ میکنم تعجب کردم😀😀

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
جاااااان بامداد گفت ؟؟؟؟؟؟ كووووووو؟كي؟؟؟؟؟ كجا؟؟؟؟؟

اره من گفتم 😬😬 عب نداره روغن زیتون و عسل تو خگخ 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام😁حتما میکنم😂😂تگت💛

😂😂😂💛

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^