2737
2739

فقط میتونم بگم به عنوان یه دختر مجرد 

روزی اگر بخوام ازدواج کنم دوتا چشم دارم دوتا هم قرض میکنم 

۶ ماه اول رابطه دکمه احساسم رو خاموش میکنم و با عقلم تصمیم میگیرم 

بعلاوه حق طلاق .. 

واقعا ازدواج بچه بازی و شوخی نیست ...

✨🦋🤍I am valuable
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاورت میشه اونقدر تو این سایت چرخیدم یه ذهنیت بددد از ازدواج پیدا کردم حرف ازدواج میشه میخوام بزنم زیر گریه انگار ازدواج برام شد ته دنیا ، آخر زندگی

ایران تسلیت😭🖤   🌻اللهم العجل لولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺
2731

در حد حرف ساده ست ولی عشق چشم آدمو کور میکنه. 

تا درگیرش نشی نمیتونی نظری راجع بهش بدی .

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🩵✨۱۴۰۳/۰۲/۱۹ سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🩵🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"  
2740
انسان دکمه نداره و تو هرقدر هم چشماتو باز کنی ازدواج یه هندونه در بسته اس

دقیقا من ادمی میشناسم مهندس به سازمان مهم فوق لیسانس خونه زندگی رفتار منش همه چی در ظاهر اوکی

ولی یه دختری که باهاش صمیمی هستم بهم گفت وقتی ۱۲ سالش بوده دستمالیش کرده همون ادم

نماز روزه هاشم براهه

در حد حرف ساده ست ولی عشق چشم آدمو کور میکنه.  تا درگیرش نشی نمیتونی نظری راجع بهش بدی .

خداروشکر به عشق اعتقادی ندارم 

همش تاثیر هورمون هاست که بعد ازدواج فروکش می‌کنه و آدم تازه می‌فهمه چه اشتباهی کرده که دیر شده ...

✨🦋🤍I am valuable

۴ تا که هیچی ۴۰ تاچشم هم داشته  کاری از پیش نمیبری  ادمی که بخواد کار خودشو بکنه  میکنه 

خیلی ها بعد چهارده پونزده سال زندگی تازه یادشون میفته دل دارن و فیلشون یاد هندستون میکنه میزنن تو کار خیانت 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷

دخترا حتی شده مهریه نگیرید ولی حق و حقوقتون رو حتما ثبت دفتری کنید من ب همه بدبین شدم 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2706