2752
2734

چقد مادر بودن پرچالشه..فکر و خیال هاش به کنار..حرفای دوربریا هم به کنار..مادرم فوووق العاده مهربونه از زمان بارداریم پیشم بوده و بهم رسیده تا الان که بچه ام یک ماه و نیمش هس..چند روزی هس بچه ام تقاضای شیرش بیشتر شده و بیقرار شده..اول فکر کردم برای کولیکه ولی دنبال شیر بود و من مجبورم روزی یک بار یا نهایتا دو بار بهش شیرخشک بدم..روزا هر دو ساعت شیر میخوره از غروب به بعد هر سه ساعت..شبا هم هر سه ساعت بیدارش میکنم..خداروشکر وزن گیریش نرماله ولی مادرم بدون منظور خیلییی روانمو به هم ریخته..میگه شیر من همینجوری میریخت و رو به بچه ام میگه من شرمنده ام که مامان الان شیر نداره و باید شیرخشک بده یا اینکه هی برمیگرده میگه بچه گناه داره چرا بهش شیرخشک میدی و من شیرم اینقدر زیاد بود که رو زمین میریخت و رشد شما عالی بود خیلی حرفای دیگه میگه و‌هر چی‌میگم من چیکار کنم چاره ای ندارم میگه آخی عزیزم بیچاره بچه ام (بچه ی من)همین روزی یه بار هر کی منو میبینه میگه وای چرا شیرخشک..نمیدونم از روانمه یا چیه..از دیروز دو بار مجبور شدم بهش شیر خشک بدم انگار دارم جنایت میکنم..بس سینمو فشار دادم تا دو قطره بیاد..مادرم میگه شیرخشک نده بچه ام‌میپیچه به خودش (دو سه تا شیرخشک عوض کردم همش نفخ شدید میکنه)..الان از ترس افت قند بچه یه ساعت ور‌رفتم با خودم شیر دوشیدم شده سی تا کلا..بیدار کردم بچه رو خیلی کم خورد و خوابید..سینه ام که این موقع از شیر زیاد سفت میشد شده نرم و شل..این ساعت معمولا خیلی گریه میکرد..الان ترس افت قند هم افتاده به جونم..عذاب وجدان هم یه طرف😢😢😢😢

خوب بخور مایعات آب گوشت سوپ بعدم هر چی بیشتر سینه دهن بچه باشه شیرش بیشتر میشه انقدرم نگو شیرم کمه مگه بچه معده ش چقدره شاید زیاد داری میدی میپیچه به خودش

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قطره شیرافزابگیربخور‌.مایعات بخور آبگوشت بخورشیرت زیادمیشه

همه ی این کارارو هر روز انجام میدم..روز شیرم خوبه..از غروب به بعد کم‌میشه ولی این موقع ها خوب بود که سینه ام شل و نرمه😢😢

من مادر نیستم ولی درکت کردم چقدر اذیتی...به حرف هیییییچکس اهمیت نده فقط با دکتر بچت هماهنگ باش هرکاری گفت بکن...حالا دوستان که تجربه دارن هم شیرخسک خوب بهت معرفی میکنن ولی خودتو ناراحتش نکن...اگه جنایته پس اینهمه شیر خشک چیکار میکنه تو داروخانه ها؟؟؟

مردم عادت کردن به دخالت بیش از حد تو کارای این و اون البته دورازجون مادرت...ولی خب شما تازه فارغ شدی روحیه حساسی داری خودت ب اندازه کافی اذیتی باید بیشتر درکت کنن

به خاطر شیر خشک دادن وجدان درد نداشته باش  بدون تو مادرشی و قطعا بهترین تصمیم رو تو میگیری&nbs ...

منم همینو میگم ولی متاسفانه حس عذاب وجدان هر روووز در گوشمه..الان که حس میکنم شیرم کم شده بیشتر اعصابم به هم ریخته…تا چند روز پیش این موقع ها حداقل هفتاد هشتاد تا شیر دوشیده شده تو یخچال داشتم ..الان هیچی ندارم

همه ی این کارارو هر روز انجام میدم..روز شیرم خوبه..از غروب به بعد کم‌میشه ولی این موقع ها خوب بود که ...

خواب خیلی تاثیر داره من ظهرها یه ساعت میخوابیدم بیدارمیشدم احساس میکردم سینم پر شده.

شب خیلی متم نیست روز شیر خودتوبده شب شیر خشک ب تقویت شیرتم ادامه بده

به مامانت خیلی آروم بگو خداروشکر که شما شیرت همینجوری میریخت ولی همینطور که میبینی شیر من کمه و مجبورم با شیر خشک شکم بچم رو سیر کنم. بهش بگو خودت به اندازه ی کافی ناراحت هستی ولی چاره ای نیست. بعدشم اگر میتونی بچه رو ببر پیش متخصص اطفال بعدش به مامانت بگو دکتر براش تجویز کرده گفته لازمه براش

عزیزم درکت میکنم. متاسفانه زن های سن دار از این حرفا میزنن. بچه ی خودم خیلی کم وزن بود و شیرم کافی نبود و از گرسنگی گریه میکرد.

چقدر از این حرف ها زیاد شنیدم از مادرم و مادرشوهرم😞

آخر کاملاً شیرخشکی شد و من راه های مختلف امتحان کردم و شیردوش های گرون خریدم ولی فایده ای نداشت.

احساس گناه نکن و شیر خشک رو بده اگه احتیاج داره. شاید مجبور بشی آخر بگی«بچه ی خودمه!» و باهات قهر کنن. اتفاقی که برای من افتاد و دست از سرم برداشتن.

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)

تلاش کن شیرت زباد بشه شیر افزار مایعات آبگوشت 

ابنم ک میگین شبا شیرم کمه احتمالا بعد از شام چیزی نمیخورین 

اولاش هست تا شیرتون قشنگ راه بیفته باید شب و نصف شبم چیزی بخورین 

ولی اگرم شیر خشک میدین عذاب نکشین 

یک بچه روزی ش تو سینه ی مادرشه  یک بچه روزی ش تو جیب باباشه 

2706