2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست

امروز اولین بارمه خام خواری دارم. ناهار سالاد و خربزه خوردم.  ناهار مامانم مرغ گذاشته بود. بابام همش بهم غر زد ک این چیه اگر میخواستی اینو بخوری خب زودتر می‌خوردی نمیومدی سرمیز ناهار.  

شماها با خانوادتون مشکلی نداشتین برای ناهار!

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
سلام دوستان رژیمی.ایشالله که خوب وزن کم کنید😘 بچه ها من دوسال پیش با بامداد خمار جون 20کیلو کم کرد ...

سلام عزیزم مبارک باشه به سلامتی 

تو صفحه ی اول توضیح رژیم بارداری رو‌گذاشتم حتما بخون 

بهتره از مولتی های ایرانی استفاده کنی که اضافه وزن نمیاره البته با تحویز دکترت 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بعد از مدتها امشب اومدم سایت که اونم به لطف یه سرچ بوده ....ک دیدم @sepiiiiiideh     ...

سلام پریجون خوبی مریض هاتون بهترن  

خیلی متاسف شدم عزیزم انشالله خدا بهتون صبر بده 😔🌸🌸

من منتظرتم وقتی حالت بهتر شد بازم بیا تو میتونی ♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
من من😅 65300 میخوام برسم 58 تا 58با هم رقیب باشیم البته فعلا نظرم 58شاید کمترم بیام

اتفاقا منم هدف اولم همین وزنه و هدف نهاییم ۶۵ هست

رقیب جون بیا بترکونیم

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....
اتفاقا منم هدف اولم همین وزنه و هدف نهاییم ۶۵ هست رقیب جون بیا بترکونیم

عزیزم باشه حتما😍😍من امروز هیچ چیز گیاهی تو خونه نداشتیم نمیدونم چی بخورم

گفتم گردو و پسته بخورم

تو فریزر خم ذرت و لوبیا سبز و هویج دارم از اونا بخورم

شما چی میخوری؟ 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
عزیزم منم ۷۶.۵ هستم وزن سلامتیم۶۷ ولی شوهرم میگه زیر ۷۲نمیشی  میای با هم دو تایی وزنامونو باهم ...

سلام باشه حتما امیدوارم دوستایی خوبی بشیم با هم 

@لینداااااا    

اتفاقعا تو دوران شیر دهی خیییلی راحت تر وزن کم میکنی من ۲ سال پیش شیر میدادم با رژیم ورزش ۱۰ کیلو کم کردم 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
2738
دل ضعفه ميگيري اينجوري چيزاي مقوي حتما بخور كه غش ميكني هاااااا  خرما و گردو و موز 🍌  ...

من تو خونه فقط هویج و کاهو دارم  باید امروز بسازم  

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
سلام عزیزم حتما چراا که نه😍 میتونی با من و @هانااااااااااااااا   رقیب بشی😍 من ۱۴۰۰تا مصر ...

سلام عزیزم رقیب سر سختممممم امروز چی می خوری؟

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
@بامدادخمار     عزیزم میشه این سوالمو خودت جواب بدی؟😘😘اگه هم خام گیاه خواری وهم فست ر ...

عزیزم خگخ رو نوشتم اجباری نیست پس اگه نگیرید مشکلی نیست 

برای فست نداشتن هم همون فرمولی که نوشتم رو انجام بده 

عزیزم باشه حتما😍😍من امروز هیچ چیز گیاهی تو خونه نداشتیم نمیدونم چی بخورم گفتم گردو و پسته بخورم ...

من از صبح چهارتا بادوم خوردم با ی سیب 

ناهارمم سالادفصله

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....
سلام عزیزم اره منم ورزش کردم حلقه کمرم زدم😍ناهارم خورشت بامیه بود با ده قاشق برنج...شامم خورشت خورد ...

نوش جونت

@فندق_فسقلی    سلام عزیزم گزارش دیروز ۲کف دست نون لواش با۱عددتخم مرغ ناهار۱۰قاشق برنج ۴ق ...

سلام عزیزم

مصرف کربوهیدراتت بالاست...روزایی ک پلو داری مجاز ب 30 گرم نون هستی....10قاشق برنج زیاده نهایت 7قاشق 

تو برنامت از سبزیها و میوه ها و لبنیات هم استفاده کن...خیار کاهو کلم هویج سیر نگهت میداره...

برنامه امروزت بازم پلو اونن 12قاشق؟...هر روز برنج اصلا...هفته ای سه بار..یروز در میونش کن....مصرف کربو رو بیار پایین و بجاش از چیزاهایی ک بالا گفتم + آبمیوهای طبیعی و مغزها استفاده کن

کربوی زیاد باعث میشه وزنت خیلی کند کم شه... ناهارت یروز مرغ آبپز یا گریل بذار و با کاهو و کلم بخورش بیشتر از پلو سیرت میکنه🌸🌸🌸🌸💛💛💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
@سمیه1396     @بامدادخمار ‍   سلام بچه ها،،میگم چندنفری هستن پیشمن اسم نوشتن یا ...

خواستن محکم کاری کنن 😂 

بهشون بگو مشخص کنن کدوم گروه هستن