2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512629 بازدید | 68299 پست
سلام گلم فاطمه هستم تقسیم بندی کن مثلا صبحانه ناهار شام هر کدوم 400تا و دو میانوعده

اوکی عزیزم💛💛💪

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بیا هر شب بیایم گروه و بگیم اون روز چی‌خوردیم و چندکالری سوزوندیم ی کم گپ بزنیم برا هم تعریف ک ...

آره خیلی خوبه انگیزه پیدا میکنیم من قدم ۱۶۰ دخترمم یکسال وده ماهشه

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2731
آره خیلی خوبه انگیزه پیدا میکنیم من قدم ۱۶۰ دخترمم یکسال وده ماهشه

عزیزم تقریبا مثل همیم من اومدم شمارو تگ میکنم شما اومدی منو ی درخواست میفرستم قبول کن با هم رژیم بگیریم

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 

سلام بعد از مدتها امشب اومدم سایت که اونم به لطف یه سرچ بوده ....ک دیدم @sepiiiiiideh    ‍ جون تگم کرده اخرین بار ک رفتم خونوادم درگیر کرونا شدن یکی یکی همه کرونایی شدن و منم نشد دیگ رژیم بگیرم و منتظر یه فرصت بودم ک از شانس بدم پسرعمه جوونم که البته بهتر بگم داداشم چون نه فقط مثل داداشم بلکه واقعا داداش بود برام توی یه تصادف کاملا یهویی از پیشمون پرکشید حال روحیه ام داغونه خونه اشون یه شهر دیگ بود قرار بود بیاد خونمون منتظرش بودیم ک دیدیم دیر کرد و هی تماس پشت تماس باش و توی دسترس نبودنش....و دراخر خبر جوون مرگ شدنش ...اخ الهی بمیرم برا مظلومیتش ...فقط ۱۹سالش بود نمیدونین چقد خوشکل و خوش قد وقامت بود....خلاصه بچه ها حال روحیه ام خیلییی خیلییی بده برامون دعا کنین انشالله اروم بگیریم..‌.

@بامدادخمار   عزیزم خداروشکر بچه های گروه موفق شدن ممنون از همه صبوری ها و همراهیات ببخشید اینبارم من موفق نشدم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
سلام بعد از مدتها امشب اومدم سایت که اونم به لطف یه سرچ بوده ....ک دیدم @sepiiiiiideh     ...

الهی بگردم عزیزم 😔خیلی سختهههه🥀

خدا بهتون صبر بده ...

انشاالله به زوووودی حال روحیتون خوب شه و بتونید بیایید رقابت کنین برای خوش اندام شدن😍

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2740
من هم هستم

منم باشم🥺😇😇🤗

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
چند دقیقه؟ ولی خیلی خنده داره اگه یکی منو با دسته تی ببینه😂😂😂

من وقتای که کسی نیس ورزش میکنم. البته برامم مهم نیس. مهم تلاش برا رسیدن به هدفمه. من اویل با 2ست 20 تایی شروع کردم اما الان 200 تا میزنم

وای چقدر مانکن گنگه برام

اره منم سخت بود برام .کرفس رو نصب کن عالیه

منو شما تقریبا هم وزن و هم هدفیم.فقط دو گروه مختلف🤩موفق باشی .بترکوووونی دوستم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

@عروسترکم      

سلام سرگروه جان،یه سوال داشتم ، میشه برای اینکه تو هفته دو کیلو کاهش داشته باشم یا یکم بیشتر از یک کیلو ، و زنم رو ضربدر ۲۰کنم و منهای ۲۰۰ یا ۳۰۰ کنم؟ و با همین روش جلو برم؟ 

یا اینکه با کاری مصرفی منهای ۱۰۰ ، بخوام روزانه یک ساعت ورزش یا پیاده روی داشته باشم ، تا بیشتر از یک کیلو کاهش داشته باشم تو هفته؟

2706