2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
@آسنات99     عزیزم من به دخترم شیر میدم میخواستم ببینم چه توصیه ای دارین که در طول رژی ...

سلام گلم😍عزیزم مصرف پروتئین.سوپ جو.آش.لبنیات کم چرب.تخم مرغ آبپزمیوه وسبزیجات باعث افزایش شیرمیشه🌼🌼برای اعلام وزنت هم بزارازسمیه جون بپرسم اشکال داره یانه؟؟؟

@سمیه1396   گلم سوال دوستمون روجواب میدی😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت الان اخه ی حس خیلی بدی دارم میدونی من ۶ماهم بود شدم ۵۵ الان واقعا افسرده و عصبی شدم کلا لباسا ...

من از هموووون دوران طفولیت چاق بودم. اصلا حس و حال لاغرهارو درک نمیکردم😁

ولی الان ک بعداز اینهمه سال لاغرشدم رو ابرام. خییییلی حسش قشنگه خیلی.😍😍

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2731
من از هموووون دوران طفولیت چاق بودم. اصلا حس و حال لاغرهارو درک نمیکردم😁 ولی الان ک بعداز اینهمه س ...

اتفاقا بچه تپل ک خیلی جیگره من اینقدر غصه میخورم ک بچم تپل نیستش.اره خیلی حس خوبیه رضلیت از اندام

@آسنات99     جیگر  من امروز نونم زیاد شد فردا چالش نون میزارم و فقط یه کف دس نون م ...

گلم عالییییی بودبجزهمون مصرف زیادنون هرچی کربوکمتر پروتئین بیشترباشه کاهش وزنت بهترمیشه 👏👏👏آفرین ورزشکارفرداروجدی ترشروع کن موفق باشی😘😍

اتفاقا بچه تپل ک خیلی جیگره من اینقدر غصه میخورم ک بچم تپل نیستش.اره خیلی حس خوبیه رضلیت از اندام

بچه تپل خوبه ولی دیگه از یه سنی ب بعد تپل خوب نیس.

ایشالا بچه ت همیشه سالم باشه

@بامدادخمار    

عزیزم میشه این سوالمو خودت جواب بدی؟😘😘اگه هم خام گیاه خواری وهم فست رو هردو باهم نداشته باشم،ولی به جای ۱۰۰تا ،۲۰۰تا از وزن ×۲۰کم کنم،اشکالی نداره؟شما واسه ی فست گفتی ولی واسه ی خام گیاه خواری نگفتی

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
 باید همگروه باشیم ک بتونیم رقابت کنیم؟؟

نه. 

هر روز گزارش بدین و رقیباتون رو تگ کنین. 

سرگروه هم تگ کنین ک عالیه. ک ایرادهاتون رو بگن

2706