2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512669 بازدید | 68299 پست
احتمال دادم گرسنم شب خب 🙃 حالا باید حتما ۳۰۰ کالری مصرف کنم دیگه نمیدونم چی پیدا کنم بخورم

کالری رو دست مونده خریداریم😁حتی ۳۰۰ گرم😅

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چطوری تونستی از نمای کلی اسکرین بگیری؟

عزیزم نمای کلی نیست دوتا اسکرین شات هست اضافی عکسهارو پاک کردم عکسهارو پشت سر هم اپلود کردم یکپارچه به نظر میرسه 😊

Null
اگ نگیرم وزن کم میکنم؟ واقعیتش من همیشه پرخوربودم فک میکنم شاید کم نکنم کالریمم دقیق میگیرم دعا کنین ...

عزیزم من خودم تاحالانگرفتم صددرصدکم میکنی کالریتودقیق باموادغذایی سالم پرکن فستم با۷۰۰ببندورزشم داشته باشه وازهمه مهمتراسترس نداشته باش حتماً کاهش خواهی داشت💙💙💪💪🌼

2731
مرسی از یاد اوریت  باید فردا یه برنامه کلی بنویسم مرتبش کردم عکسشو برات میفرستم تو هم استفاده ...

سلام صبحت بخیر عزیزم .مرررسی گلم😍من الان ی لیوان آب ولرم با ی قاشق سرکه سیب وی قاشق آبلیمو طبیعی خوردم 

💔
سلام عزیزم..عکس و امضا رو درست کردم...مانکن رو نصب کردم...کالری دریافتی من میشه۱۳۲۰ تا...امروز با کا ...

عاقااااا منم ۱۳۲۰ کالری مجازمه😆 دیروز روز اول رژیمم بود .نمیدونم چرا حس کردم بی برکت  میزان کالریم تموم شد😅 اینقد حواسپ بود کالری بیشتر نخورم .چشم،باز کردم دیدم تموم شده و من هنوز ولع دارم😐😁

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
بچه ها شما شبکه جم فیتو دارین؟نظرتون راجب ورزشاشون چیه؟

وای من دوست دارم.یوقتایی خودمو دخترم همراه میشیم 

دخترم که قسمتایی که مورد به چالش باشگاهیه رو زود یاد میگیره و تند تند انجام میده ولی من فقط نگاه😐مثلاخیر سرم قبلا باشگاهی هم بودم

2740
من ٣٢ كيلو تو خونه كم كردم  اما براي فرمدهي بايد برم باشگاه و سفتكاري

ای خدااااااااا

من یبار ۲۱ کیلو کم کردم یبار حدود ۱۲ کیلو .فک کردم فقط خودم سابقه دار رژیم هستم .شما که ایول داری ۳۲ کیلو بدون باشگاه🤩🤩🤩🤩دست راستت تو سرم😅

به امید دراوردن چشم و چال گرام اقوام همسر میرم که اینبارم بترکووووونم😅🤪

آره ۱۷۶۰ تا مجازم بود طبق فرمولی که صفحه اول هست

واااااااي چرا اينجوري ميكنين

شايد اولش خوب كم شي بعد استپ ميكنه وزنت 

وزهر كارررري كني وزنت ديگه پايين نمياد كه نمياد

بايد كالريت رو پر كني

2706