2752
2734

سرم داره منفجر میشه انگیزه مم ازدست دادم

من فقط هدفم قبولیه نه نمره

که اونم گند زدم

3سال دور پایه دوازدهمم

خسته شدم

4کتاب دیگه دارم که خبرمرگم قبول بشم ولی همه رو گند میزنم. مطمئنم

الان 27سالمه تابخوام دیپلمو بگیرم میشه 28سالم

اون وقت کی برم دانشگاه پس

لابد دانشگاه هم هرترمی رو 3ساله پاس میکنم اینجور که مشخصه

تا بخوام لیسانس بگیرم میشه 40ساله م

انگیزه مو. ازدست دادم

نکنه برم خیاطی ادامه بدم برام بهتر باشه

با اینهمه استرسی که به خودت میدی انتظار داری حل کنی سوالارو 

اشکال نداره حل کن جوابارو بخون دوباره حل کن 

به خودت فرصت بده احتمالا از درس دور بودی نمیشه اینهمه مطلب رو یه جا گذاشت تو‌مغز

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره بعد از 10سال دارم ادامه میدم

خب دیگه نمیتونی انتظار زیادی داشته باشی از خودت کم کم بخون و بیا بالا 

زندگی که مسابقه نیس اینهمه بدو بدو اروم باش یه مسیری انتخاب کردی داری میری جلو 

ازمون استخدامی با دیپلمم میشه داد که دیپلمم هر وقت بخوای فرصت هست حتی تا اونموقع لیسانسم گرفتی 

من فقط میدونم با اینجور سرزنش خودت و استرس نمیتونی درس یاد بگیری دیگه خوددانی

ازمون استخدامی با دیپلمم میشه داد که دیپلمم هر وقت بخوای فرصت هست حتی تا اونموقع لیسانسم گرفتی  ...

جدی میگی با دیپلم میشه؟؟ 

ولی فکر نمیکنم هااا

این واسه قدیم بود

الان باید لیسانس داشته باشی

شما از کی اطلاعات داری خواهر؟ 

درس برای چیته الان فوق لیسانس ها بیکارن وقتت هدر نده برو دنبال حرفه 

الان  آنهایی که درس خوندن پشیمون هستن و میگن کاشکی مهارتی یاد می‌گرفتیم مثل آرایشگری اونا دارن پول جمع میکنن

مثالش بارزش خودم این همه درس بخون برو معلم بشو دریافتی من 14 تومان هست اونوقت دوست همکلاسیم  نتونست پیش دانشگاهی تموم کنه  رفت سراغ آرایشگری الان یه اوضاع و احوالی برای

خودش درست کرده بیا و ببین  سوار ماشین خارجی  اونوقت من حتی در توانم نیست برم آرایشگاه اون دوستم برم 8 تومان بدم موهام رنگ کنم  دیگه برای سن من 40 سال   و حفظ شان معلمی نمیتونم در کنارش  برم ارایشگری یاد بگیرم وگرنه میرفتم اما شما که سنت 27 هست میتونی  خواهر من

شاد شادم
2706