2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 513068 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فقط تا شب باید ۳۰۰ کتلری دیگه مصرف کنم😶 نهار خیلی ییاد و عذای پر کالری خوردم البته ساعت ۵ خوردم ...

من اگه غذاي پركالري ساعت ٥ بخورم تا صبح سيرم

تو ميگي ٣٠٠ تا ديگه داري و گشنت ميشه باز

خواهرم مدارا كن با شكمت🤪

قربونت عزیزم سمیه جون از روزی که باتاپیک آشناشدم،اینقدر دلم میخواد چهرتو ببینم.... رخ مینمایی عایا ...

خدا نکنه.. عزیزی🌸

شرمندتم... عکس  نمیتونم بزارم😘 💚

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من اگه غذاي پركالري ساعت ٥ بخورم تا صبح سيرم تو ميگي ٣٠٠ تا ديگه داري و گشنت ميشه باز خواهرم مدارا ...

احتمال دادم گرسنم شب خب 🙃 حالا باید حتما ۳۰۰ کالری مصرف کنم دیگه نمیدونم چی پیدا کنم بخورم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
احتمال دادم گرسنم شب خب 🙃 حالا باید حتما ۳۰۰ کالری مصرف کنم دیگه نمیدونم چی پیدا کنم بخورم

احتمال نده خواههههررررررر😂😂😂😂

اي دلم😂😂😂😂😂😂😂

اره ٣٠٠ تا كالري

شير دارچين با خرما و ي ميوه بخور 

سر بر بالين بنه

خدا نکنه.. عزیزی🌸 شرمندتم... عکس  نمیتونم بزارم😘 💚

انشالله سالم باشی عزیزم

شاید باورت نشه،ولی خودم همیشه مث یکی از دوستام تصورت میکنم😘😍

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
2706