2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512589 بازدید | 68299 پست

بچه ها من امروز تا شام خیلی خوب بود قشنگ طبق برنامه پیش رفتم یهو خواهرم پیراشکی آورد و من عنان از کف دادم و 300 تا اضافه خوردم حالا چه خاکی به سرم بریزم

صعود به گروه نارنجی .قد 150.وزن اولیه 72،وزن فعلی 68.850.وزن هدف 55.خدا رو شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@آسنات99     سلام عزیزم ، قدم ۱۵۹ ، وزنم ۶۱ ، وزن هدف ۵۰

سلام گلم شرمنده لیست پرشده ولی شمامیتونی باماشروع کنی پیام بزاری برای خودتت رقیب هم وزن پیداکن یکشنبه هاوزنت رواعلام کن فقط تولیست نیستی🌼🌼🌼

2742
الهیییییی. خیلی رژیم برای بچه سخته. خداییش لاغری و ژن لاغری داشتن بزرگترین نعمته

اره اینا ژنشون چاقه واقعا دیگه از تپل و اینا گذشته انگار ک پرهوری عصبی دارن حالا مادرشون میره باشگاه همیشه دوسانس پشت هم و پیتدهروی و اینا اما دختره ن دیگه میگفت سنش بالا بره معدشو جراحی میکنیم

اره اینا ژنشون چاقه واقعا دیگه از تپل و اینا گذشته انگار ک پرهوری عصبی دارن حالا مادرشون میره باشگاه ...

هیچ جراحی و عملی جای روش مارو نمیگیره 

سالم.مطمئن.مجرب.حتمی. و راحت🙆

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2738
اوف ایول بیا بیا اجی جون من سحرم ؟ ۷۶.۵۰۰ هدفم ۶۸ شما وزنتون چطوره؟

عزیزم منم ۷۶.۵ هستم وزن سلامتیم۶۷ ولی شوهرم میگه زیر ۷۲نمیشی 

میای با هم دو تایی وزنامونو باهم بذاریم ی رقابت دوستانه بذاریم؟!البته من شیر میدم ها

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
من بعد شام خربزه و چای با خرما خوردم کالریم پر نشد....ولی عذاب وجدان گرفتم😖

گلم سعی کن تا9کالریتوپرش کنی بعد9شب بهترچیزی خورده نشه شیراشکال نداره فقط اونم یه ساعت قبل خواب🌼🌼🌼😘

2706