2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512816 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام گلم هرروز باید گزارش بدیم تو همین گروه؟

اجباری نیس عزیزم بله همینجا 

ولی وقتی گزارش میدی بهتره انگاری مجبوری واسه چیزایی ک خوردی ب یکی جواب پس بدی و نمیتونی خطا کنی دیگه😉😁

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
٦٠٠ تا كمتر خوردي؟  از كالري مجازت ٦٠٠ تا كمتر خوردي؟؟؟؟؟

آره ۱۷۶۰ تا مجازم بود طبق فرمولی که صفحه اول هست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2731
اجباری نیس عزیزم بله همینجا  ولی وقتی گزارش میدی بهتره انگاری مجبوری واسه چیزایی ک خوردی ب یکی ...

آره خیلی خوبه

موفق باشیییییی😍

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
اینجوری که سرگروه تگ نمیشه باید آبی بشه منم هر طور مینویسم نمبشه نمیدونم چکار کنم😔

وقتی میخوای اون ۹۹ رو بنویسی باید کیبورد رو انگلیسی کنی

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
سلام عزیزم با کمال میل 😍 امروز چیکار کردی 😃 من کل کالریمو پر نکردم 😉کلی ام خوردم ها 😳گشنمم نیست ...

عزیزم همین ک پر نمیکنی خودش باعث استپ وزنی میشه باید کامل پرکنی نهایتا ۵۰ تا کمتر ولی پر کن فک نکن با پرنکردنش زودتر لاغر میشی

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
آره خیلی خوبه موفق باشیییییی😍

همچنین عزیزم

تو غذا ساز مگه تبديل به ارده ميشه

بله با کمی روغن کنجد چند پالس میزنیم، البته مثل بیرونیا یکدست نمیشه ولی خب سالم تره

تو غذا ساز مگه تبديل به ارده ميشه

اره میشه یه خورده روغن کنجد هم بهش اضافه کنی شکلش شبیه ارده میشه منتها مزه اش دقیقا مثل ارده بیرون نمیشه

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
لطف کردی عزیزم😘😘 @ملیکه   بخون گلم پست رو👆👆

ممنون آسنات جون از پیگیری😍

روی نکات سمیه یه وقتی میذارم ببینم چقدر حل میشه. البته آزمایش دادم و مشکل از کم خونی یا تیروئید نیست. 

بازم باید پیدا کنم.

ولی اجالتا احتمالا تا دو هفته همراهتون باشم و امتحان کنم ببینم چه میکنم😎

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه
2706