2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من s24 دارم خودم

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
راضی هستی؟

شدیددد😁

دوربینش که معرکه س...

یه حالتی هم داره همزمان میتونی با دوربین جلو و عقب فیلم بگیری؛ یعنی میتونی از بین ۴ تا دوربینش دوتاشو انتخاب کنی باهاش همزمان فیلم بگیری

اینم یه عکس از ماه که خودم گرفتم کیفیت زوم رو ببین

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
جدی؟خب این خوبه یا نه؟😅 دوربینت زرد نیست؟ نمیدونم چرا حس میکنم سامسونگ عکسای زرد تری میگیره

من برای یه کاری استفاده می‌کردم که راضی نبودم از دوربین ایفون استفاده کردم

ولی این مسله اش برای خیلی کارها یه مزیته  

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
سامسونگ بعد از یه مدت کیفیتش کم میشه از این موضوع یکم نگرانم🤦🏻‍♀️

نه کم نمیشه اونقدر نیست که متوجه بشین اگه گوشی میخای بالای ۳سال دستت باشه حتما آیفون ولی اگه بعد یکی دوسال عوض میکنی سامسونگ خوبه

2706