2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512818 بازدید | 68299 پست

@سمیه1396

سلام عزیزم وقت بخیر.اگر درست متوجه شده باشم سوال راجع به رژیممون رو باید از شما بپرسیم،درسته؟

من امروز اولین روز رژیمم بود.الان خیلی گرسنه هستم و یکمم بدحالم.کالری مصرفی من ۱۱۸۰ باید باشه و منم دقیقا همین اندازه خوردم ولی من فعالیت و ورزشم خیلی زیاده و برا همین خیلی گرسنه میشم.امروز ۴۵ دقیقه پیاده‌روی تند داشتم و ۳۰۰ کالری هم با ورزش کردن سوزوندم و کلا من همش سرپا و در حال بدوبدو هستم.

حالا میخوام بدونم روال همینه تا آخر؟یعنی هرچقدر هم ورزش کنیم بازم باید همون کالری ۲۰ برابر وزن منهای صد رو بخوریم؟اینجوری من مجبور میشم ورزشمو کم کنم که خیلی گرسنه نشم،درسته؟

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
پیشنهاده ها به نطرم بهتره تو دوره کرونا باشگاه نری .البته تو خونه وسیله داری که اشکال نداره

آره میدونم ...خودمم خیلی میترسیدم ...ولی جایه مطمئنی بود منم ثبت نام کردم

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چالش قبلی گزارش اجباری بود . الان نه فقط یکشنبه ها وزن  اجباریه عزیزم

میدونم گلم.ولی میگم مشکل نداره اگه اینکارو بکنیم؟

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
آره گلم ،برای رژیم گرفتن فقط باید یه حامی خوب داشته باشی که حواسمون باشه به مقدار تغذیه و اطلاعات بس ...

درست میگی عزیزم👌خواهش میکنم من که کاری نمیکنم😘ممنون ازدعای قشنگت😘😘😍

2706