2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512666 بازدید | 68299 پست
تو خونه حلقه میزنم با دراز نشست  بیا همدیگه رو تک کنیم

باشه. من حلقه بلد نیستم بزنم هر کار کردم نشد باز تلاش کنم . دراز نشستم که بدتر اما تلاش میکنم یاد بگیرم حداقل حلقه رو . اخه من از بچگی چاق بودم استعداد ورزش نداشتم دراز نشست یدونه هم نمیتونم برم😅😅

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بعد شام خربزه و چای با خرما خوردم کالریم پر نشد....ولی عذاب وجدان گرفتم😖

وای خدایا منم میخوام پر نشه امروز زیاد خوردم

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
ورزش میکنی؟من بدنسازی میرم

پیشنهاده ها به نطرم بهتره تو دوره کرونا باشگاه نری .البته تو خونه وسیله داری که اشکال نداره

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

سلام دوستان .یعنی میشه هر شب سرگروه رو تگ کنیم گزارش بدیم.اخه یه حس خوبی داره ادم انگیزش بیشتر میشه

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2740
وای خدایا منم میخوام پر نشه امروز زیاد خوردم

اگه میدونستم پر نمیشه ...یه کف دست نون بیشتر میخوردم😂😂😋

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
چه برنامه ای؟؟ برای لاعری کدوم قسمت ها؟؟اسمشو میگین بیزحمت

من این دوتا برنامه رو گرفتم

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
باشه. من حلقه بلد نیستم بزنم هر کار کردم نشد باز تلاش کنم . دراز نشستم که بدتر اما تلاش میکنم یاد بگ ...

میدونی شب اصلا چیزی نخور

روزا اب زیاد بخور من اینو خیلی رعایت میکنم

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
میدونی شب اصلا چیزی نخور روزا اب زیاد بخور من اینو خیلی رعایت میکنم

شام نمیخوری؟؟

2706