2752
2734
عنوان

بچه ها توروخدا بیایید همونم گفتم شوهرم گفته خاهرت نیاد بیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 74 پست

ولی خانواده ی شما هم یکم باید با سیاست باشن آخه واسه چی شوهر شما باید بدونه که خواهرت دوست پسر داره . متاسفانه این چیزا هنوز جا نیفتاده واسه بعضی مردها . واسه همین نباید میذاشتین بفهمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقدر شوهرت ادم بیشعور و نفهمیه به اون چه مربوط اخه😑 اصلا اهمیت نده چی میگه بگو خواستی بیا نخواستی ...

سرشو کرده تو زندکی خاهر من

میگم به تو چه اخه حریم شخصیه خودشه

سرشو کرده تو زندکی خاهر من میگم به تو چه اخه حریم شخصیه خودشه

الانم ب خودت استرس نده 

اون فقط هارت و پورت میکنه

بگو من ب کسی زنگ نمیزنم بیاد مانع کسی هم نمیشم

هرکی بیاد ازشعورش هرکیم نهایت از بیشعوریشه

دیگه ولش کن هرکار دلش میخواد بکنه انقد سماجت بخرج نده فک کنه چه فرد مهمی هس

بیمارستان چی میگه خاهرت بیاد من نمیام چ کنم

به خواهرت نگو . شوهرتم نیمد یه عمر سرکوفتش بده بگو تو چه شوهر و پدری شدی که نیمدی بیمارستان . میدونم عزیزم شرایطت سخته ولی کوتاه نیا و دل خواهرتو نشکن 

به خواهرت نگو . شوهرتم نیمد یه عمر سرکوفتش بده بگو تو چه شوهر و پدری شدی که نیمدی بیمارستان . میدونم ...

پس بگم ب درک

میاد بیاد

نمیاد جهنم

اما زور داره اون تعیین کنه کی بیاد درسته

بزار هرکار میخواد بکنه نمیادم نیاد اینجا نمیگن تو مقصری همه کوچیک و بزرگ هو هوش میکنن چقدر بی غیرت ک ...

پس بیخیال باشم تا اون روز درسته

اخه زور داره بگه کی بیاد کی نیاد

گوه خورده

دیشبم بهت گفتم

برو زایمانتو بکن خواهرتم نباشه مهم نیست.

هر حرص و جوشی که الان داری به خودت وارد میکنی بچه ت شبا تا صبح نمیخابه بعدا بخاطر استرس الانت

اروووم باش اجی

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥
2706