2733
2734
عنوان

من کارمندم ولی ناراضی ام…

169 بازدید | 6 پست

وقتی ، میتونم به خودم افتخار کنم ، که سرمو بالا بگیر بگم من کارمند نیستم. 

من برای حقوق گرفتن دستم جلو یه ارگان دراز نیست.

من برای لباس پوشیدن سر کارم به کسی جواب پس نمیدم.

من کارگر مدرن نیستم.

من برای ساعت ورود و خروج و مرخصی هام ده صفحه جواب پس نمیدم . 

من بابت حقوق کم ،  انقدر وقت انرژی نمیگذارم . 

وقتی که کارمند نباشم، بی شک یه انسان خوشحال تری خواهم شد.

و فقط متنظرم بی صبرانه کار های اپلای ام حل بشه تا با یه نامه انصراف زیبا ، پرونده این شغل دوست نداشتی ام بسته بشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه حرفاتو قبول دارم و بهت افتخار میکنم داری به اهدافت نزدیک میشی

من خودم کارم ازاده حقوقش از کارمندی مسلمه بیشتره ساعت کاریم برخلاف تصور قبلیم دست خود ادم نیست ، تو کار ازاد تعطیلی نداره جمعه تعطیل رسمی فلان نداره ، انگار تو در اختیاره کاری ن کار برای اسایش تو

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم کارمندم و ناراضی دقیقا برا پوشش هم بارها جواب دادم خسته شدم بی حجاب نیستم ولی آنقدر که گیر الکی ...

حتی اگه بی حجابم باشم ، بازم اونا اجازه ندارن راجب مسائل شخصی مون نظر بدن.

اونا حق دارن راجب مسئولیت ها ی که بهم سپردن و کار من ، نظر بدن.

از شرایط فعلیم متنفرم!!

حتی اگه بی حجابم باشم ، بازم اونا اجازه ندارن راجب مسائل شخصی مون نظر بدن. اونا حق دارن راجب مسئولی ...

همین کارها رو میکنند که ما رو دلسرد و افسرده کردن به اینستا گرام من گیر دادن به خدا فقط یه خرده موهام دیده شده تو عکسام دیگه تموم میکنم یه تار مو نباید دیده شده حق بلاگری نداری الان واقعا افسرده شدم