2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
تو🤣🤣🤣🤣🤣 باز اين عكسم ميخواد معروف شه گويا😂😂😂

😆😆😆😆😆😆 شدههه

عکساات از دستِ من در نمیره!!!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سلام  خوبی گلم  ماه دیگه هم میشه چالش لاغری بزنین برامون دی ماه میشه لطف کنین دوبار ...

چالش های ما،  ۳ ماهه هست..

یعنی اولِ هر فصلِ جدید ، چالش میزاریم!!!

احتمالا چالش بعیدمون همون دی ماه هست😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
چالش های ما،  ۳ ماهه هست.. یعنی اولِ هر فصلِ جدید ، چالش میزاریم!!! احتمالا چال ...

می دونم گفتم اگ نمی زنین بگم بهتون کاملا اشنایی دارم

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
اره عزیزم چرا ک نه از فردا گزارش کالری،نوع ورزش و کلا هر چیزی که مربوط به کاهش وزن و رژیممون بود ب ...

خوبه هستم

ولی اسم کاربریت وسوسه برانگیزه ها😅😅😅

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍

صفحه رُنده🤩🤩🤩🤩😁😁😁😁

@دیانا24       

2740
چالش های ما،  ۳ ماهه هست.. یعنی اولِ هر فصلِ جدید ، چالش میزاریم!!! احتمالا چال ...

خیلی هم خوب اگر کاری از دستم بر بیاد حتما انجام میدم

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
صفحه رُنده🤩🤩🤩🤩😁😁😁😁 @دیانا24      

بزار 444 شه  

بله هر روز میام چن مرتبه میتونیم تایم تنظیم کنیم که توی ی ساعت خاص دوتایی باهم آنلاین شیم

من صبح ها میام عصراهم چهار به بعد میام شب ها هم میام😁

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍