2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512654 بازدید | 68299 پست
تو🤣🤣🤣🤣🤣 باز اين عكسم ميخواد معروف شه گويا😂😂😂

😆😆😆😆😆😆 شدههه

عکساات از دستِ من در نمیره!!!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام سلام  خوبی گلم  ماه دیگه هم میشه چالش لاغری بزنین برامون دی ماه میشه لطف کنین دوبار ...

چالش های ما،  ۳ ماهه هست..

یعنی اولِ هر فصلِ جدید ، چالش میزاریم!!!

احتمالا چالش بعیدمون همون دی ماه هست😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
چالش های ما،  ۳ ماهه هست.. یعنی اولِ هر فصلِ جدید ، چالش میزاریم!!! احتمالا چال ...

می دونم گفتم اگ نمی زنین بگم بهتون کاملا اشنایی دارم

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
اره عزیزم چرا ک نه از فردا گزارش کالری،نوع ورزش و کلا هر چیزی که مربوط به کاهش وزن و رژیممون بود ب ...

خوبه هستم

ولی اسم کاربریت وسوسه برانگیزه ها😅😅😅

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍

صفحه رُنده🤩🤩🤩🤩😁😁😁😁

@دیانا24       

2740
چالش های ما،  ۳ ماهه هست.. یعنی اولِ هر فصلِ جدید ، چالش میزاریم!!! احتمالا چال ...

خیلی هم خوب اگر کاری از دستم بر بیاد حتما انجام میدم

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
صفحه رُنده🤩🤩🤩🤩😁😁😁😁 @دیانا24      

بزار 444 شه  

بله هر روز میام چن مرتبه میتونیم تایم تنظیم کنیم که توی ی ساعت خاص دوتایی باهم آنلاین شیم

من صبح ها میام عصراهم چهار به بعد میام شب ها هم میام😁

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
2706