2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست

من هفته پیش چون لباسام تنگ شده بود رفتم ی سری لباس سایز بالاتر گرفتم که راحت باشم و حالا که می پوشمشون اینقد حس بدیه چون خیلی تپل تر نشونم میده و اصن ی وضعی

ولی امروز تصمیمم رو گرفتم میخوام اینقدر سایز و وزنمو بیارم پایین که حتی لباسای قبلمم گشاد بشه و اینسری برم لباسای سایز ۳۸ بگیرم.

هر کی پایه س لایک کنه.

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها یه سوال  کسی میدونه کمک کنه @سمیه1396     @بامدادخمار     من ...

عزیزم اصلا عرق کردم تاثیری رو لاغری نداره عرق کردن فقط اب بدن رو کم میکنه که وقتی اب بخوری برمیگرده 

اگه تو ورزش عرق نمیکنی اصلا اشکالی نداره مهم چربی سوزی و عضله سایزه نه اب بدن  

باید حتما قدرتی شکم بری تا اب بشه وقتی عضله ی شکم رو قوی کنی باعث میشه چربی هاش اب بشه 

با پیاده روی و هوازی اصلا توقع نداشته باش شکمت کوچیک و فیت بشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بچه ها یه سوال  کسی میدونه کمک کنه @سمیه1396     @بامدادخمار     من ...

عزیزم من تخصصی ندارم ،اما اگه میخایین شکم کوچیک باشه،باید ورزشای اونو انجام بدی،اخه یه جا خونده بودم درسته پیاده روی کالری همه جارو میسوزونه اما زودتر پاهاوباسنه فک کنم

اگه میخای سریعتر نتیجه بگیری حرکات شکم بزن

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2740
من هفته پیش چون لباسام تنگ شده بود رفتم ی سری لباس سایز بالاتر گرفتم که راحت باشم و حالا که می پوشمش ...

میدونی ما خودمون اراده مون بالاست ولی وقتی مهمونی یا خونه پدر مادر میریم نمیذارن کم لخوریم

من هفته پیش چون لباسام تنگ شده بود رفتم ی سری لباس سایز بالاتر گرفتم که راحت باشم و حالا که می پوشمش ...

😍👍🏼👏🏼

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
دوستان کسی هست رقیبم بشه.اینطور انگیزه میگیرم برا لاغری

سلام من هستم 💜🌈

💜گروه بنفش ، بامداد خمار 💜  وزن شروع ۹۲ وزن فعلی ۷۶ هدف ۵۵ 🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣  من میتوانم 💪🏻                💟 هیچ چیز قوی تر از زنی نیست که بدنشو دوباره ساخته 💟
عزیزم اصلا عرق کردم تاثیری رو لاغری نداره عرق کردن فقط اب بدن رو کم میکنه که وقتی اب بخوری برمیگرده& ...

عه جدی من فک کردم با هوازی درست میشه هر روز نیم ساعت پیاده روی نیم ساعت حلقه میزنم برا شکم از امروز قدرتی براش کار کنم..ورزشایی قدرتی رو اصلا بلد نیستم دقیقا کدومان فقط اپیکیشن دارم که جمعا ۱ ربع طول نمیکشه

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.