2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512567 بازدید | 68299 پست
عزیزم تقریبا مثل همیم من اومدم شمارو تگ میکنم شما اومدی منو ی درخواست میفرستم قبول کن با هم رژیم بگی ...

باشه حتما خوشحال میشم 

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
آفرین عزیزم دوازده کیلو خیلی خوبه منم میخوام همین قدر کم کنم ورزش چیا میکردی؟ کالری اندازه دستور بام ...

هر وقتم گرسنمه سریع میوه میخورم یا چای با خرما سبوس گندم هم تو ماست میریزم شبی یک قاشق 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم  رژیم ک رعایت کردم ورزشم نیم ساعت حلقه فقط تو چی

باریکلا

منم همینطور، ولی ورزشم یکم بیشتر بودش

من نزدیک 6 ماهه تو خونه ورزش میکنم بدنم به کم راضی نمیشه    

آره میدونم ..میگم ۱۰۰۰تا کم نیست😋😋غذاچیا میخوری که بیشتر نشه

نه کم نیست .من ۱۰۶۰ تا مجاز هستم .سینه مرع  تخم مرغ .پلو بدون روغن . حبوبات پخته  حتما کنار عذات کاهو بخور که معدتو پر کنه 

2728
من خگخ ندوس😔😔😔😔😔😔 حداقل پخگ بود یچیزی😄 پخته گیاه خواری. میشه حذفش کنم ولی روزای فست رو اجرا م ...

من كتاب دستور غذايي خگخ خريده بودم دوستم گفت چند روز بهم بده گفتم بيا واسه خودت .يكي دو بار چندتا غذاهاش رو درست كردم نميشد خورد

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

شب _بیدارم@ سلام خانما ببخشید این سرگروه رو چجوری بنویسم که تگ بشه

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2740
من كتاب دستور غذايي خگخ خريده بودم دوستم گفت چند روز بهم بده گفتم بيا واسه خودت .يكي دو بار چندتا غذ ...

سلام کالری روزانت چنده؟

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

فاصله نذار بین نوشتنات

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

@ رابنويس بدون فاصله اسن سرگروه ات را بنويس معمولا اولاي اسمش را كه بنويسي خودش اون اسمايي را مياره بين اسمايي كه ميده انتخاب كن

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706