2733
2739

دلم تنگ نیس و چیزی نمیخواهد😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همش به گذشته ها فکر میکنم 

هر چی تلاش کردم به اون اهدافی که میخواستم نرسیدم 

هر چی نگاه میکنم  میگم انگار کل زندگیم از قبل نوشته شده بوده و من  فقط با  تلاش و کوششم  فقط سرگرمی درست میکردم. چوم تلاشامم نتیجه نداد .

البته برای خیلی چیزا حتی یه قدم برنداشتم  اما  بهم رسید همون چیزایی که اهداف دیگران بود .  

و تازه بعد  سالها فهمیدم باید فقط از زندگی لذت میبردم و شاد میشدم و خوش میگذروندم .‌

چون هر انچه در قسمتم سرنوشتم از قبل نوشته شده بود بهم رسیده .  و هر انچه قسمتم نبود و در سرنوشتم نبود با تلاش و کوشش فراوان نرسیده .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
همش به گذشته ها فکر میکنم  هر چی تلاش کردم به اون اهدافی که میخواستم نرسیدم  هر چی ...

احتمالاً تلاشت ب اندازه هدفت‌ نبود

منم فک میکنم تلاش میکنم

اما ی مدته می‌دونم کافی نیس

و بحث نوشته شدن ت سرنوشت و‌...همش ی‌بهونس بخاطر بی کفایتی خودمون

ج

چون برای خودمون ب اندازه تلاش نکردیم وقت نداشتیم 

دنبال راه فراریم..

موافقم باید از زندگی در لحظه هم لذت ببریم 

چ فایده چن سال کار کنیم برای رسیدن بهش همون لحظه باید لذت ببریم زمانش ک‌بگذره رسیدن بهش لذتی ندارع

تلاش کنیم

اما چیزی ک اون لحظمون میتونیم بهش برسیم ازش نگذریم

حقی ک‌ خیلی وقتا از خودم میگیرم

از خودم خستم! دوست داشتم با اعتماد به نفس/ با سیاست / لوندی های زنانه داشتم !

انگار هر چقدر میدووم بازرعقبم 

اصلا از خودم فیسم راضی نیستم با اینکه خیلی ها تعریفم رو میکنن 🥺

هیچ موفقیتی تو زندگیم ندارم. بشدت کم حرفم و استرسی 

🥺🥺🥺

✨💜

داغونیم..

موفقیت نداریم چون تلاش کافی نداریم...

کسی ک میخواد پادشاه باشه باید سنگینی تهاجم تحمل کنه

تحمل سختی رسیدن بهشو نداریم 

البته اینارو بیشتر ب خودم ‌میگم 

بیشتر منظور خودمم تا مخاطبم

2740