2733
2734

من رفتم یه شهر دیگه دانشجو‌شدم هیچوقت تا ۱۹ سالگی حتی نمیدونستم پسر چیه

مامایی قبول شدم رفتم شهر نزدیگ شهرمون

درس بخونم

اولین کسی که بهم پیشنهاد داد و با یع عالمه دروغ( اینکه هیچوقت  با کسی نبوده چشم پاکه بی نهایت ثروتمنده پزشکه و قصدش ازدواج بعد ۳ ماه حرف زدن)

تک تک این حرفاش دروغ بود برای نون شب محتاج

چشم چرون

پزشک نبود

و‌قصدش فقط سو استفاده جنسی بود

۴ سال عشقو‌عاشقی و یه دنیا عذابی که بهم داد 

اون روزی که فارغ التحصیل شدم  همون روز

درحالی که دیروزش باهم‌بودیم

همون‌روز برای همیشه بلاکم کرد

برای همیشهههه با یه دنیا سوال

با اینکه همه دروغاشو فهمیدم

با اینکه شاید اگه منو‌ببینید از زیبایی من شوکه بشید از هیکلم که همه فک میکنن عمله

از ثروت بی نهایت پدرم

از اصالت خونوادم

از سادگی‌و‌مهربونیه خودم و خانوادم

وقتی ترکم کرد شاید باور نکنید دیونه شدم پناه به کسی دیگه به سرعت بردم که فقط یادم‌بره چی سرم اومده

و داستان اون پسرم نوشتم‌قبلا براتون اونم نابودم کرد

الانم عشق اولم ازدواج کرده با دوستم

یه دوست قدیمی‌باورم‌نمیشه...

وقتی از من جدا شد بعد ۴ سال عشقو عاشقی و‌رابطه‌ دوماه بعدش با این‌دوست قدیمیم دوس میشه و تازگی عقد کردن

فقط میخام‌بدونم‌تاوان اونهمه عذاب منو‌میده؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید عزیزم من زیاد تاپیک های شما دیدم اسمتون هم گلرخ هست

لطفا به فکر سلامت روانتون باشید برید پیش روانشناس و روانپزشک...🌷

THE UNIVERSE SUPPORTS ME AND WANTS TO GIVE ME WHAT I WANT🌟

مطمئن باش تقاص پس میده

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

یکم نگاه کن به چیزای روی این کره خاکی 

کجاش عدالت بوده؟ هیچجاش اصلا منطقی نیست

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

هیچکی این وسط تاوان نمیده

خدا بهت عقل داده

زیبایی و خانواده و هوش و موقعیت اجتماعی و شغل و...داده

که بعد خودتو بی ارزش کنی و ازین بغل بری ب اون بغل

بعدم بیای یقه خدارو بگیری و تاوان بخوای؟؟

تاپیکاتو قبلا خوندم

فکر درمان باش

او در بر و ایام به کام است...

تاوان میده و اون لحظه رو ب یاد میاره ک سر چی اینجوری شد 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

عزیزم من هروقت تاپیکاتو میبینم میگی من زیبام ازم سواستفاده شده و فلان

سلامت روانت بشدت تحت تاثیره برو پیش یه روانپزشک💖

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
2706