2733
2734

دلم تنگ نیس و چیزی نمیخواهد😂

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همش به گذشته ها فکر میکنم 

هر چی تلاش کردم به اون اهدافی که میخواستم نرسیدم 

هر چی نگاه میکنم  میگم انگار کل زندگیم از قبل نوشته شده بوده و من  فقط با  تلاش و کوششم  فقط سرگرمی درست میکردم. چوم تلاشامم نتیجه نداد .

البته برای خیلی چیزا حتی یه قدم برنداشتم  اما  بهم رسید همون چیزایی که اهداف دیگران بود .  

و تازه بعد  سالها فهمیدم باید فقط از زندگی لذت میبردم و شاد میشدم و خوش میگذروندم .‌

چون هر انچه در قسمتم سرنوشتم از قبل نوشته شده بود بهم رسیده .  و هر انچه قسمتم نبود و در سرنوشتم نبود با تلاش و کوشش فراوان نرسیده .

.
همش به گذشته ها فکر میکنم  هر چی تلاش کردم به اون اهدافی که میخواستم نرسیدم  هر چی ...

احتمالاً تلاشت ب اندازه هدفت‌ نبود

منم فک میکنم تلاش میکنم

اما ی مدته می‌دونم کافی نیس

و بحث نوشته شدن ت سرنوشت و‌...همش ی‌بهونس بخاطر بی کفایتی خودمون

ج

چون برای خودمون ب اندازه تلاش نکردیم وقت نداشتیم 

دنبال راه فراریم..

موافقم باید از زندگی در لحظه هم لذت ببریم 

چ فایده چن سال کار کنیم برای رسیدن بهش همون لحظه باید لذت ببریم زمانش ک‌بگذره رسیدن بهش لذتی ندارع

تلاش کنیم

اما چیزی ک اون لحظمون میتونیم بهش برسیم ازش نگذریم

حقی ک‌ خیلی وقتا از خودم میگیرم

از خودم خستم! دوست داشتم با اعتماد به نفس/ با سیاست / لوندی های زنانه داشتم !

انگار هر چقدر میدووم بازرعقبم 

اصلا از خودم فیسم راضی نیستم با اینکه خیلی ها تعریفم رو میکنن 🥺

هیچ موفقیتی تو زندگیم ندارم. بشدت کم حرفم و استرسی 

🥺🥺🥺

داغونیم..

موفقیت نداریم چون تلاش کافی نداریم...

کسی ک میخواد پادشاه باشه باید سنگینی تهاجم تحمل کنه

تحمل سختی رسیدن بهشو نداریم 

البته اینارو بیشتر ب خودم ‌میگم 

بیشتر منظور خودمم تا مخاطبم