2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512799 بازدید | 68299 پست
ن عزیزم اصلا ب نمودار مانکن توجه نکن

روزای عادی هم ب نمودار توجه نکنم یا فقط امروز؟ من همیشه سعی کردم چهارتا نمودار سبز باشه 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

@سمیه1396    

سلام روزتون بخیر

من یک سوال داشتم من وزنم ۷۵ کیلو هست و میزان کالری مجازم ۱۳۰۰ . همیشه روزی یک ساعت و نیم پیاده روی میکنم بعلاوه نیم ساعت تا چهل دقیقه ورزش های هوازی+قدرتی 

میخواستم ببینم چه من ورزش کنم یا نه باید همون ۱۳۰۰ کالری رو مصرف کنم یا بستگی به میزان ورزشم داره؟ 

(پیاده روی رو چندین ساله که انجام میدم ولی ورزش هوازی و قدرتی رو تقریبا دوماهی میشه شروع کردم)

🌟عضو تاپیک بامداد خمار🌟تثبیتی قهرمان🌟وزن اولیه ۷۵🌟وزن الان۵۶/۸۵۰🌟وزن هدف۵۸🌟 خدایاشکرت🌟
سلاااام صبحتون زیبا ⭐⛅🌈☀💫🙋 @آسنات99     کالری مجاز : 900 کالری مصرفی : 880 ورز ...

سلام خوشگلم باریکلااا👏👏👏👏کالری روزانتوعالی تقسیم کردی آفرین ورزشکار😘 مطمئنم زودی به هدفت میرسی😍😍💪💪

2731

@فندق_فسقلی‍ 

سلاااام سرررگرررروه😁

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

من خگخ ندوس😔😔😔😔😔😔 حداقل پخگ بود یچیزی😄 پخته گیاه خواری. میشه حذفش کنم ولی روزای فست رو اجرا میکنم. دیشب یکم سرچ کردم تو گوگل بابت خگخ دیدم کتلت کوکو دلمه کیک و نون همچی دارنا ولی طرز پختش فقط مخلوط میکن میزارن یخچال ببنده.... 😐 من ندووووووس🥺🥺 

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
عزیزم اضافه وزنمون مثل همه . گروه پرشده وای میتونیم با بچه های اینجا همراه شیم و باهمرقیب و هرشب این ...

محبت جان حتماااا بیا رقیب بشیم 😎

من از امروز شروع میکنم 💪

ساعتای چند میتونی بیایی اینجا باهم هماهنگ بشیم😊😊😊

وزن اولیه...۶۷/۷۰۰😑   وزن هدف ۵۷😎
@سفیدبرفی99     سلام سحر جون اسم منم فاطمه است.امروز خوام گیاه خواریه ایشالله ک بتونیم.ب ...

سلام فاطمه جان من گیاه خواری رو نمی گیرم چون میترسم تا غروب کم بیارم خرا بش کنم ورزش هم حداقل پیاده روی رو برو  تا غروب گزارش امروز می نویسم موفق باشی عزیزم💪💪💪

عضو گروه نارنجی 💛وزن شروع ۷۸😥 وزن فعلی ۶۸😯وزن هدف ۵۵ 😍😍
سلام آسنات جونم خوبی ؟ من فکر میکنم وزنم رفته رو استپ

سلام گلم چرااینطورفکرمیکنی🤔 شمابدون تقلب رژیمتوبگیرکالریتوکامل پرکن آب زیادبخورورزشم انجام بده تادوهفته اگه خدانکرده کاهش نداشتی رژیم استپ رومیگیری الانم فکرمنفی نکن که وزنم کم نمیشه وفلان بیخیال باش مطمئنم کاهش خواهی داشت😘😘😘قرص مولتی ویتامین مینرال یک روزدرمیان بخور حتماً 🌼🌼

2706