2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512929 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام گلم چرااینطورفکرمیکنی🤔 شمابدون تقلب رژیمتوبگیرکالریتوکامل پرکن آب زیادبخورورزشم انجام بده تادو ...

نه عزیزم من خودم کلا کم میخورم قبل از عید ۴۸ کیلو بودم یهو وزنم رفت بالا الانم ۵ ماه اصلا لاغر نشدم الان از یک ماه هم مرتب ورزش میکنم با پیاده روی رژیم هم میگیرم 

روزای عادی هم ب نمودار توجه نکنم یا فقط امروز؟ من همیشه سعی کردم چهارتا نمودار سبز باشه 

ن گلم فقط با اپ مانکن کالری شماری کن ب نمودار و بقیه ی چیزاش توجه نکن 8 لیوان آب هم فراموش نشه

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

بچه ها من گشنمه ۵ تا خرما خوردم و ۴۴ گرم شیره ؛ ۲ لیوان اب ولی گشنمه. خگخ رو چطوری میگذرونید؟ بگین چی میخورین؟ من جون ندارم پاشم کارهامو کنم اصلا

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
@مرباجونی       سلام گلم منم میشه بیام تو گروهتون؟ دیانا جون گفتن😅

وزن فعلیتو هدفتو بگوم نانازم😘

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
ن گلم فقط با اپ مانکن کالری شماری کن ب نمودار و بقیه ی چیزاش توجه نکن 8 لیوان آب هم فراموش نشه

هشت اولا میخوردم همش wc بودم ببخشیدا اخه من همینجوری ام زیاد میرم.

فوقش شش تا میخورم. چشم سعی میکنم از امروز هشتا بخورم

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
نه عزیزم من خودم کلا کم میخورم قبل از عید ۴۸ کیلو بودم یهو وزنم رفت بالا الانم ۵ ماه اصلا لاغر نشدم ...

پس شمارژیم شوک بگیروزشاتم عوض کن اگه اول هوازی بودبعدقدرتی جابه جاانجام بده😘 انشاءالله که موفق میشی🌼🌼🌼

هشت اولا میخوردم همش wc بودم ببخشیدا اخه من همینجوری ام زیاد میرم. فوقش شش تا میخورم. چشم سعی میکنم ...

8 لیوان آب اول اینکه از یبوست جلوگیری میکنه دوم اینکه متابولیسم بدن و بالا میبره سوم اینکه پوست صورتت شل و خراب نمیشه

2706