2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512668 بازدید | 68299 پست
پس شمارژیم شوک بگیروزشاتم عوض کن اگه اول هوازی بودبعدقدرتی جابه جاانجام بده😘 انشاءالله که موفق میشی ...

مرسی عزیزم 😗 بعد اگه مثلا یک کیلو لاغر بشیم چند سانت از دور مثلا شکم یا ران کم میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز اول صبحی ک 😂😂اخرشبش چی میگی پس من ی سیب خوردم

احتمالا تا اخر شب دو دور گریه کنم 🤣🤣🤣🤣 اصلا نمیخوام کم بیارما ولی گشنمه😅😅😅

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
سلام آسنات جونم خوبی ؟ من فکر میکنم وزنم رفته رو استپ

نازگل جون ببخشید یه سوال برای قد ۱۶۵ وزنتون کافی نیست؟؟؟ بشید ۴۵ کمبود وزن نمیگیرید؟؟

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
2731
احتمالا تا اخر شب دو دور گریه کنم 🤣🤣🤣🤣 اصلا نمیخوام کم بیارما ولی گشنمه😅😅😅

آب بخور ب خودت تلقین نکن بعد از خوردن دو لیوان آب ی ربع بگذره اگ دوباره احساس گرسنگی کردی دو لیوان دیگه آب بخور بعدش ی سیب گرسنگیت میخابه😁

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
سمیه جان اگه میشه جواب سوالات منم بده😘😘

عزیزم صفحه ی دوم هست فکرکنم کامل توضیح داده که تو بارداری چکارباید کرد وزن بالانره

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
2740
مرسی عزیزم 😗 بعد اگه مثلا یک کیلو لاغر بشیم چند سانت از دور مثلا شکم یا ران کم میشه

فدات😘 بایک کیلوسایزفک نکنم کم بشه هر۳تا۵کیلویک سایزکم میشه برای کاهش سایزبیشترورزشای قدرتی کارکن💪💪

@سمیه1396   سلام عزیزم باچندکیلوکاهش وزن سایزکم میشه ممنون راهنمایی کنی😘😘

سلااام انشاالله ک امروز اصا گشنتون نش😁

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
آفرین عزیزم دوازده کیلو خیلی خوبه منم میخوام همین قدر کم کنم ورزش چیا میکردی؟ کالری اندازه دستور بام ...

صورتم لاغر شد وقتی اندام زیبا میخای صورتتو لاغر میشه دیگه ولی آب زیاد بخور ورزش پیاده روی با چالش سی روزه از گوگل پلی دانلود کرده بودم  .فقط فست میگرفتم و روزی ۱۳۰۰کالری میخوردم طبق فرمولی که بامداد خمار داده بود  ولی الان پیاده روی میکنم بهترین ورزشه به نظرم اونم تند 

آب بخور ب خودت تلقین نکن بعد از خوردن دو لیوان آب ی ربع بگذره اگ دوباره احساس گرسنگی کردی دو لیوان د ...

همین الان تست میکنم ممنونم روحیه دادین😁😁

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2706