2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512799 بازدید | 68299 پست

@سفیدبرفی99    

سلام سحر جون اسم منم فاطمه است.امروز خوام گیاه خواریه ایشالله ک بتونیم.باید چیزای خام بخوریم و سبزیجات.بامداد جون تو توضیحات نوشته کالری شماری هم نیازی نیست انجام بدیم اما پرخوری هم نکنیم هرچیزی ک پخته شده نباید خورد حتی چایی😔.ورزش هم یادت نره.😘😘😘

2731

سلام بچه ها میشه الان عضو شد

من از اول مهر میخوام بیام هم مریض شدم هم اینقد کار مدرسه پسرام  و کار خونه ریخته بود سرم یادم رفت 

وزن اولیه...۶۷/۷۰۰😑   وزن هدف ۵۷😎
دير اومدي خيلي ديره💃🏼💃🏼💃🏼 عزيزم دو صفحه اول تاپيك رو با دقت بخون حتما  و امضاي اسي

سلام عزیزم من خوندم همه رو  تو تاپیک قبل هم با سرگروه قرمز گفتم الان ینی وارد لیستش شدم!؟ 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
@شب_بیدارم       سلام سرگروه جان وزن اولیه 67 وزن هدف ۵۵ قد ۱۶۰

عزیزم هم وزنیم با هم...میای با هم رقابت کنیم. من گروه پر سد نتو نستم تو لیست بیام ولی مرتب سر میزنم اینجا

شروع رژیم ۱۰خرداد.وزن ۶۸.هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲.هدف نهایی ۵۷

سلام میخواستم بدونم هر هفته ک وزن میکنیم باید نسبت به وزن جدید کالری مصرف بشه یا  همون قبلی؟

@عروسترکم

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
سلام بچه ها میشه الان عضو شد من از اول مهر میخوام بیام هم مریض شدم هم اینقد کار مدرسه پسرام  و ...

عزیزم اضافه وزنمون مثل همه . گروه پرشده وای میتونیم با بچه های اینجا همراه شیم و باهمرقیب و هرشب اینجا به هم گزارش بدیمفقط تو لیست نیستیم . 

شروع رژیم ۱۰خرداد.وزن ۶۸.هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲.هدف نهایی ۵۷

سلام من میخوام عضو شم وزنم بالای ۹۵ هنوز ترازو نگرفتم امروز میخوام بگیرم دقیقشو فعلا نمیدونم ولی ب محض گرفتنش اعلام میکنم وزن هدفم ۷۰ هست و اینکه زمان عضو شدن تموم نشده؟

@عروسترکم

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
اره عزیزم شرکت کردم ولی چون در بود فقط تماشاگر بودم دوازده کیلو کم کردم 

آفرین عزیزم دوازده کیلو خیلی خوبه منم میخوام همین قدر کم کنم ورزش چیا میکردی؟ کالری اندازه دستور بامداد خمار استفاده میکردی؟فست و خگخ رو انجام میدادی؟ پوستت شل نشده؟ صورتت لاغر نشده؟آخه لپ هامو خیلی دوست دارم

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜
2706