2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281327 بازدید | 36895 پست
سلام‌گلم🌸مرسی خوب بودی👌👌👌 فقط سعی کن هر روز گزارش بدی💪

سلام عسقم چشم 😍😍😍😘

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله فدات شم  دوماه کلاس رفتم  خودم مربی رقص عربیم تپل که شدم نمیرقصیدم فقط اموزش میدادم ...

واااای خوشبحالت کاش منم یادمیداشتم😔 شوهرم ازکلاس رقص متنفره😏 نمیذاره برم

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
عزیـــــز دلم  خوب بود ولی کو ورزشت 😀

از پله افتادم تمام تنم کبوده و درد دارم شدید😔

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2731
سوپ دیگه. اگه سوپ یا اش باشه میخورم اگه نباشه چیزی نمیخورم افطارو شام یکی میکنم

بنظرم جای پاپکورن یخ سینه مرغ کبابی بخور، برا همینه من مخالف رژیم کالری شماریم، الان شما از صبح تا شب کلی چیزای شکم پر کن بدون خاصیت میخوری، من با رزیم پروتئین ۲۳ کیلو کم کردم خیلی راحت

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
بنظرم جای پاپکورن یخ سینه مرغ کبابی بخور، برا همینه من مخالف رژیم کالری شماریم، الان شما از صبح تا ش ...

عزیزم منم ۱۰۸ کیلو بودم الان ۸۶ منم با کالری شماری ۲۲کیلو کم کردم و راضیم😊

خدا را شکر که خوبی، اره حداقل ۳ روز اول پری را نباید ورزش سنگین کرد. چون هم دردش و خون... اش بیشتر ...

قرربونت ...آره من ورزش هام یکم سنگین شدن بخاطر همین جونی برام نمیموند اصلا...ولی ان شاءالله اینبار حتما اولاش پیاده روی میکنم تو خونه تا اذیت نشدم بعدا..مرسی عزیزم که راهنمایی میکنی😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
سینه مرغ یک لیوان لوبیا چیتی یا عدسی  خوراک سبزیجات همراه با قارچ باشه حتما اونم یک لیوان جو ...

ممنونم دوستم😍

خیلیم عالی😘🥳

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2740

سلام😘

دوستان تجربه ای برای درمان جوش صورت دارین؟

دیگه حالم بهم میخوره ازشون

خوب نمیشن 

اگه دارویی بجز راکوتان

ماسکی چیزی بلدین بگین

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷
2706