2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281854 بازدید | 36895 پست
سلام عزیزم کربوهیدارت خیلی زیاد خوردی خیلی 🤥

سلام عزیزم

صبحانه تان پنیرگردو 

میان وعده سیب 

ناهار سینه مرغ و سیب زمینی متوسط 

میان وعده بادام و سیب و شلیل 

شام نصف دیگه سینه مرغ 

شیرودارچین 

حلقه 20 مین و اروبیک 20 مین 

کالری 1040

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

@عروسترکم    

گزارش#   ۲۱ مرداد

🚩اینک ۴۲ روز مانده 

📆 روز ۵۲ رژیم 📆

سلام مینا جان  😘  

🍴 صبحانه 👈  معجون عسل ( ک ۶۴  )

🍴 میان وعده 👈  ( ک ۰  ) 

🍴 ناهار 👈 تخی آبپز ، املت ، یه لقمه نون ، دوغ ، سبزی  ( ک ۲۷۳ )

🍴 میان وعده 👈 خربزه ، چای سبز ، خرما ،شکلات تلخ ( ک ۱۳۵  ) 

🍴 شام 👈 سینه مرغ آبپز ، سبزی ، دوغ   ( ک ۲۱۶  )

🎯 کالری مجاز 👈 ( ک ۱۷۰۰  ) 

🎯 کالری مصرفی 👈 ( ک ۷۰۰ )

🔫 تخلفات 👈 هیچی 

👏 نه گفتم 👈 آبگوشت

🏃 ورزش 👈 روز فست ورزش نمیتونم بکنم

چالش ناخونک ممنوع 👈✔

چالش قند ممنوع 👈 ✔

چالش تنبلی ممنوع ، پاشو گمشو ورزش کن 👈 ✖

چالش چرخش روسی 👈✖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم صبحانه تان پنیرگردو  میان وعده سیب  ناهار سینه مرغ و سیب زمینی متوسط  ...

عالیه گلم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

گزارش#  

@zizigoli    

سلام

ناشتا.ابلیمو اب زنجبیل ۱ لیوان

ناهار ..جوجه کباب با ۱ لیوان دوغ  ۳۶۴ کالری

شام..سیب ۵۰ گرم  ۲۵ کالری

میان وعده.۱ دونه نقل..تخمه افتاب گردان.نصف لیوان دلستر🙈 ۱۸۵ کالری

مجاز ۵۰۰.تا ۷۰۰

مصرفی ۵۷۴

چای سبز ۲ لیوان

اب ۷ لیوان

امروز بدنم خیلی خسته بود یه استراحت دادم ورزش نکردم 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
2731
خوش اومدی عزیزم  از فردا شب تا ساعت ۱۲ وقت دارید گزارش بدید هر شب

سلام سلام صفا اوردم😌عزیزم من اولین شب رو گزارش نمیدم از فردا بهت گزارش میدم کالری مجازما مصرف کردم ولی چون درس داشتم نتونستم ورزش کنم امروز پروفایل و امضامم درست میکنم

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
پس امضات را درست کن😉 هم فعلی ‌ و هم هدفت

عزیزم فرستادنم گروه ابی😕گیج شدم😅😕

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

خانوما من خیلی میخورم کالریم چرا پر نمیشه 😑😑

@sepiiiiiideh   @pari95   واقعا چرا 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
۱۷ کیلواضافه داره الهه جون نمیشه بره آبی  @بامدادخمار    

پریییییی جووون دلم😘😘😘😘😘😘

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

گزارش#  

@sepiiiiiideh    

سلام عزیزم 

صبحانه۴۵ گرم نان بربری ۱۰ گرم پنیر ۱۲گرم گردو و یه ق عسل و چای ۲۹۳ کالری

ناهار۷۳ گرم ران مرغ ابپز ۱۴۲ کالری

شام ۱ گوجه فرنگی بزرگ و ۵۰ گرم مرغ ۱۰۰ گرم کدو سرخ شدهتو کرفس نداشت کدو گریل شده زدم نمیدونم درسته یا نه 

نان ۲۰ گرم ۱۰۰ گرم تخم مرغ ۵ خلال سیب زمینی سرخ کرده دست پر زدم ۴۴۵ کالری 

م و :طالبی موز خیار عسل  بادوم هندی فندوق گلابی بیسکویت ساده ۵۰۴ کالری 

دو لیوان شیر مجاز ۲۰ دیقه ورزش با اپلیکیشن و رقص کمی 

چالش حذف فست فود و نوشابه رعایت شد 

مجاز ۱۶۸۰ مصرفی تا اینجا ۱۳۸۶ 

روغنه کدو رو هم حساب کنم سپیده جون ؟؟

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
ممنون من تا بعد پیاده روی وحرکات شکم وپهلو وانجام کارهام تقریبا ۳ ساعت میخوابم بعد پامیشم صبحانه میخ ...

نه

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

@sepiiiiiideh   اگه روغنو حساب کنم مثلا ۱و نیم قاشق غذاخوری کالری مصرفیم میشه۱۵۷۰ 

دیگه نمیتونم بخورم شاید چندتا گیلاس خوردم 😟

دورررت بگردم‌من الهه جوووونم عشق خووودمی بخدا🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 نه دیگه الان ۷۷هستم وزن هدفم ۶۰ ...

قربونت عزیزم😘😘♥️♥️♥️ 

اخه گفتی فقط هشت کیلو مونده فکر کردم هدفت ۶۹ هست و هشت کیلو تا هدفت مونده گفتم ابی میشی دیگه 

اره عزیزم درسته 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
کالریتو بیا بده من من یه تکون میخورم پر میشه😁😁

بفرما در راه خدا میبخشم به شما صدتاشو 😂

ماله من زیاده اخه ۱۶۸۰ تاست 😑

من نباید دوباره کالری حساب کنم ؟؟؟الان ۹۱۴۰۰ ام 

۱۷ کیلواضافه داره الهه جون نمیشه بره آبی  @بامدادخمار    

اره متوجه شدم 

اخه نوشته بود هشت کیلو تا ۶۹ مونده فکر کردم هدفش ۶۹ هست الان دیدم هدفش ۶۰ بیده

2706