2733
2734
عنوان

طلاهام چطوره عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 93681 بازدید | 493 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم مبارک باشه قشنگه ببخشید شما بندرعباس هستین؟  اخه طرف بندر ما این سبک النگو رو دست میکنن

نه عزیزم بوشهرم

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹
عزیزم شمااون کاربری هستی که وضع مالی خوبی نداشتی شوهرت مدیر جایی شد و زندگیت عوض شد؟

ماشاالله حافظه خوبی داری اره همونم وقتی مدیر شد اوضاعمون خیلی بهتر شد ولی بعد دو سال اومد بیرون مغازه زد

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹

بسلامتی عزیزم،،اینکه بخری عالیه و اینکه بفروشی به یه کاری هم بزنی خوبه،،،دررررررد اینه ک گم بشه و ندونی کجا و یا کی برداشته😔

کاااش طلاهای منم پیدا بشه،،خیر نبینه هر کی برداشت 😭

یابن الحسن روحی فداک❤متی ترانا و نراک🥺

منم 12النگو دارم ولی دستم نیست الان زمونه عوض شده خطرناک هم هست .اون زمانی که خریدم سنم کم بود جو گیر شدم ولی عوض نکردم به عنوان سرمایه نگه داشتم .این نظر از بدی ندادم مواظب خودت باش تنها بیرون نرو 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
هرکی کامنتمودیددعاکنه پریودشم‌زودتر

عنوان:🕊🕊(شماره کربلا و حرم امام رضا)دارم دلت گرفته بیا🕊🕊

سلام عزیزان من خوبید؟ شاید بعضی هاتون بگین از همینجا تو خونه میشه با ائمه صحبت کنیم بله درسته ولی بعضیا دوست دارن تو حال و هوای حرم باشن اینا و زیارت کنند عزیزان این شماره ها ۲۴ ساعته است وقتی زنگ میزنید یک چیزی پخش میشه و بعد به حرم وصل میشید و صدای زائران فقط ب گوش شما میرسه راحت زیارت کنین کسی صداتون نمیشنوه❤️😍😇🤲

خب خب خب

شماره کربلا 1640

شماره حرم امام رضا علیه السلام ۰۵۱۴۸۸۸۸

با تلفن همراه میشه زنگ زد📿💖

اول برای تعجیل فرج امام زمان عج دعا کنین چون ایشون همه دردها درمان میشه.😇🫶

اللهم عجل الولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها 💚🤲

التماس دعا دارم

2706