2752
2734
عنوان

هی ....چه روزهایی رو که تو نی نی سایت نگذروندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 135 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از امروز عاشقم میشی دو نفر دیگه هم عاشقم شدن

ریپلای کرد❌عاشقم شد✔️

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2731
منم چندروز پیش مخصوصا با اپرا(خربوریدان)گفتم نظراتتون عوض شده و سایت در جهت تخریب ضمیرناخودآگاهتون ب ...

کاملا درسته عزیزم و من هم چیزی به نماد و نشان از سطح سواد و دانش و مشاوره ازشون ندیدم 

که در سایت کاربران بزرگ نمایی کردند 

اما هستند کاربران بی حاشیه ای که سِمت های مهم دارند و باکلاس و مودبانه و دلسوزانه راهنمایی میکنند 

من از چنین کاربرانی بیشتر خوشم میاد و برام قابل احترام هستند تا اینکه کاربری که بقیه بزرگش کردند بدون هیچ دلیل منطقی چون بقیه میگن کاربر مفیدی هست بخوام بیخود ازشون تعریف بدم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
عجیبه من تا حالا ندیده بودم ... یعنی شما هم باهاش موافق نیستی ؟

خربریدان بیخود تو سایت گندش کردن نصف کاربری ها هم برای خودشه براش تاپیک میزنن راحت میشه اثبات کرد 

کافیه ساعتی که برای تاپیک زدن ببینید فوری حاضر شده جواب داده و اون درخواستی که کاربر داشته با لینک فرستاده 

مسخره نیست 

هیچ کجا هم کامنت درست درمون نمیزاره 

همیشه در حال مسخره کردن بقیه هست تو تاپیک ها میگرده فلفوری در مورد بقیه تاپیک میزنه 

یک کاربر بیاد بگه این خربریدان بهش مشاوره داده بدرد بخور بوده من هیچی از این پر مدعا فیک ندیدم خودش با کاربری های متعدد خودشو گنده کرده 

اتفاقا من ادب هم ازش ندیدم در مورد همسایشون تاپیک زده عکس خر و کره خر گذاشته میگه اینا مثل همسایه ما هستند 

تاپیک در مورد همه میزنه کجای این رفتارش اخلاقی هست 

هیچی هم حالیش نیست هیچ خیلی‌ها هم میدونن 

تو تاپیک شهرها چقدر توهین کرده بود که کاربران براش تاپیک زدن 

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣

اره خیلی زود میگذره

بعضی وقتا یه پستهایی از خودم میبینم که اصلا یادم نمیاد باید تاپیک رو از اول بخونم تابفهمم چی بوده🤣🤣🤣🤣

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
خربریدان بیخود تو سایت گندش کردن نصف کاربری ها هم برای خودشه براش تاپیک میزنن راحت میشه اثبات کرد&nb ...

سلام عزیزم 

ایشون کاربر محترم و دلسوزی هستن چندین بار من رو راهنمایی کردن و نظرات درستی میدن. 

بسیار دانا و منطقی هستن. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من از سال 95خواننده خاموش بودم  دوسالی هست عضویتم ثبت کردم، جو اونموقعش بهتر از الان بود، ولی درکل خوبه، برامنیکه کسیو ندارم وجایی نیست خیلی خوبه

یک، بغل، حرف، ولی محض نگفتن دارم.... 
اره خیلی زود میگذره بعضی وقتا یه پستهایی از خودم میبینم که اصلا یادم نمیاد باید تاپیک رو از اول بخو ...

تچووووووو خیلیللللییییی قدددددددیممیییی هستی 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
کاملا درسته عزیزم و من هم چیزی به نماد و نشان از سطح سواد و دانش و مشاوره ازشون ندیدم  که در س ...

خیلیا کارشون مشاوره هست و توی سایت مشاوره میدن به نظرم بهتر از اینه بچهها از نظرهای اونا استفاده کنن یکی مثل من مثلا مهندس پتروشیمی ام و دانشجوی دکترا ولی تحصیلات من ربطی به زندگی و مشاوره نداره و مجرد هم هستم پس دانش زناشویی ندارم سواد غیرمرتبط به درد زندگی خانمهای اینجا نمیخوره،براهمین سعی میکنم زیاد وارد تاپیکهای مشاوره نشم خودم ولی تاپیکهای علمی نفر اولم😂

اینو دیشب تو یه کانال تلگرامی دیدم 😂

🤣🤣🤣🤣نی نی سایت دارم وب ایرانی

2706