2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282086 بازدید | 36895 پست
فدات سهیلای عزیزم.ولی امروز ورزشای قدرتی رو ب زور انجام دادم نمیدونم چم بود انگار حال و انگیزه نداشت ...

دو روز در هفته رو ب بدنت استراحت بده

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
سلام سهیلاجان من یه ورزش اشتباه تودوران پریودانجام میدم حلقه میزنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️همون هم باعث ل ...

سلام عزیزم

توی پریودی فقط باید پیاده روی کرد. هیچ ورزش دیگه ای انجام نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@فقطخداجون     سلام گلم🌸خوبی؟ خیلی وقته تو‌تاپیک ندیدمت؟؟ گزارشاتت هم نیست ؟؟کجایی؟

سلام عزیزم مرسی که بفکر بودی مهربونم😘😘

هستم میام میخونمتون وقت کنم...یه هفته که پریود بودم تازه تمیز شدم دیدم دو بار وقتی پریود میشم ورزش میکنم هم دردم وهم خونریزی شدید میشدوبی حال میشدم چشمام هم سیاهی میرفت گفتم این بارو ورزش نکنم تو پریود ببینم چی میشه وخداروشکر بهتر بودم انگار...امروز به امید خدا دوباره ورزش رو شروع میکنم مراعات هم کردم رژیم رو...بازم ممنون که یادم کردی😍😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
سلام دوستان ببخشید کلم برای رژیم چطوره چون نفاخ میگما؟؟ازبس کاهوخوردم خسته شدم سبزی خوردن هم دوس دار ...

سلام عزیزم

کلم خوبه ولی خب اذیت میشی همیشه نخور. هویج و خیار بخور. کرفس بخور.

سبزی خوردن هم ب اندازه مصرفت بشور بخور. بقیش رو نشسته توی قابلمه روحی یا پارچه مخصوص سبزی بذار یخچال خراب نمیشه

سلام عزیزم کلم خوبه ولی خب اذیت میشی همیشه نخور. هویج و خیار بخور. کرفس بخور. سبزی خوردن هم ب اندا ...

هویج وخیارومیخورم اماکرفس نخوردم تاحالا.سبزی خوردن هم این بارتوقابلمه روحی امتحان میکنم امامن تاحالا همیشه میشستم بعد میزاشتم بخچال این بار ببینم چی میشه .ممنون گلم 😘😘😘

سلام عزیزم کلم خوبه ولی خب اذیت میشی همیشه نخور. هویج و خیار بخور. کرفس بخور. سبزی خوردن هم ب اندا ...

راستی عزیزم چای هم برای بالا بردن سوخت وساز خوبه یاقهوه بهتره ؟؟

سلام  سوگل جان  ورزشات عالین و اینکه چند تا ست بری دیگه به کشش بدنت خودت بستگی داره گلم. ...

ممنونم عزیزم😍

سپاس از راهنمایی کاملت😘😘😘

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

@sepiiiiiideh     جون کجایی ؟؟😘

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
سلام عزیزم مرسی که بفکر بودی مهربونم😘😘 هستم میام میخونمتون وقت کنم...یه هفته که پریود بودم تازه ت ...

خدا را شکر که خوبی،

اره حداقل ۳ روز اول پری را نباید ورزش سنگین کرد. چون هم دردش و خون... اش بیشتر میشه.. دیرتر هم تموم میشه!

من خودم موقع پری فقط پیاده روی و چرخش چوب و شنای دیوار میرم..

پیاده روی برای پری خوبه.. 😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
پارچه مخصوص سبزی هست بخرم یاهرپارچه ای میشه؟؟

هر پارچه نخی میشه.ی کیسه بدوز. داخلش رو پارچه نخی بزن. بیرونش رو با ی تیکه سفره بدوز. سرشم کش بنداز ک جمع کنی درشو ببندی. حاضریا اینجورین ک من خریدم.

ولی تو قابلمه روحی عالیه.نشسته بردار.

راستی عزیزم چای هم برای بالا بردن سوخت وساز خوبه یاقهوه بهتره ؟؟

قهوه و چای سبز خوبه.

با ادویه جات توی غذاهات. فلفل.دارچین.زنجبیل..

قربونت عزیزم ایشالا یکشنبه خوشحالی😊

انشالله عزیزم

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
2706