2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280960 بازدید | 36895 پست
سلام قشنگم  خودت اعترافات لازمو انجام دادی😀😀

😂😂

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
ممنونم عزیزدلم  از اینکه برام وقت میزاری😍  انشالله این هفته کاهش خوبی داشته باشم 💪💪

قربونت عزیزم

ایشالا یکشنبه خوشحالی😊

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مامان_الیساهستم2    سلام سهیلا جون صبح بخیر

صبحانه:شیر.خرما.۲۱۰ کالری
نهار"نان بربری ۲ کف.املت.۲۸۲ کالری
شام:سینه مرغ آبپز.۲۱۸ کالری
میان وعده:چای سبز.هندوانه.خربزه.پاپ کرن.۳۰۷ کالری
کالری مصرفی:۱۰۱۸
کالری مجاز:۱۰۰۰
ورزش:چالش شکم.پلانک.چرخش روسی.شنا دیواری.چالش چوب.طناب.حلقه
۱۰ لیوان آب

خدایا شکرت 🌸
@مامان_الیساهستم2    سلام سهیلا جون صبح بخیر صبحانه:شیر.خرما.۲۱۰ کالری نهار"نان بربری ۲ ...

سلام عزیزم صبح خودتم بخیر

افرین خیلی خوب کالریتو بستی  .کم حجم و سالم.

ورزشتم خیلی خوب بود.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2731
سلام عزیزم صبح خودتم بخیر افرین خیلی خوب کالریتو بستی  .کم حجم و سالم. ورزشتم خیلی خوب بود.

فدات سهیلای عزیزم.ولی امروز ورزشای قدرتی رو ب زور انجام دادم نمیدونم چم بود انگار حال و انگیزه نداشتم😥

خدایا شکرت 🌸
@pari95     @بامداد_خمار    ‍  سلام عزیزم🥳😍 چند مورد ورزشی!⛹🏻‍♂️🤾 ...

سلام  سوگل جان 

ورزشات عالین و اینکه چند تا ست بری دیگه به کشش بدنت خودت بستگی داره گلم.

تقریبا هر کدوم سه ست ۱۲ تایی خوبه  برای شروع حالا اگه بیشتر میتونی بزنی دیگه اونو خودت تعین کن

هفته ای چند تا به ست ها اضافه کن 

ببین ورزش زیادم خوب نیست چون بعد از یه مدت بدنت جواب نمیده و ورزش بیشتری ازت میخواد تا کاهش داشته باشی.

اون حرکات دمبل رو هفته ای دوبار انجام بده روزای فست  

چون دمبل حجم میده اگر درست انجام ندی 

در مورد اینکه گفتی چند وقت یک بار تعقیر بدی 

تا زمانی که جواب بده بهت و کاهشت خوب باشه 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
عزیزم خب پیادروی شکمو اب میکنه شکمتو بده تو  راه برو خیلی موثر من نتیجه گرفتم

ممنوتم ازت

اره هر روز یا یه روز در میون میرم

ولی خوب من چند ماه هر روز ورزش کردم یه دفعه قطع شده احساس کمبود دارم😉 

حس میکنم شکمم یه کوچولو جلو اومده شایدم توهمه😆

2738
اره هر روز یا یه روز در میون میرم ولی خوب من چند ماه هر روز ورزش کردم یه دفعه قطع شده احساس کمبود د ...

آدم حساس میشه .

با یکم پیادروی و رژیم میره

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
سلام عزیزم وای چرا.دلیلش رو نگفت؟ توی پریودی سردی نخور. خرما و دارچین و زنجبیل زیادبخور

سلام سهیلاجان من یه ورزش اشتباه تودوران پریودانجام میدم حلقه میزنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️همون هم باعث لکه بینی شدهم کمرم داغون شد

سلام عزیزدلم 😍😍😍😍😍 نه عزیزم گلوم درد میکرد ترسیدم بدتر بشه با زنجبیل😥

سلام گلم👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396     سلام سمیه جان  میگم یکشنبه اعلام وزن بود من دیروز(3شنبه)پریود شدم و ...

سلام گلم🌸

اره تاثیر میزاره رو وزن.. مخصوصا اگه قبل پری ، ورم هم‌ کنی!😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@فقطخداجون    

سلام گلم🌸خوبی؟

خیلی وقته تو‌تاپیک ندیدمت؟؟ گزارشاتت هم نیست ؟؟کجایی؟

فدات شم دیدم ریپلای هم کردم برات  شاید درست sendنشده  من ازت راضیم گلم

خدا ازت راضی باشه ننه😘😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2706