2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281011 بازدید | 36895 پست
سلام من وأمدك مسافرت ايشالله بر گشتم خبر ميدم

سلام به موقع اومدید میخواستم اخطارو بدم یکشنبه حتما وزنتو بگو 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام پریسا جون ممنونم عید خودتم مبارک. ایشالا عیدی مون رو فردا از مولاعلی بگیریم🙏. خیلی خب بود ...

الهی آمین عزیزم ان شا الله بهترین اتفاقات برات بیفته😘

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
۴۰۰ هزار تومن ؟ترازوی آشپزخونه گرون نگرفته ؟

مارک همیلتون گرفته دیگه نمیدونم اینقد قیمتا نجومی شده که دیگه زیاد پیگیر نشدم 

بزار عکس نتیشو بزارم

تقریبا همین مدله

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
2731
من موندم طبیعی یا سزارین🧐 واای خوندم.. اونی که گفتش اشتباهی سوار یه ماشین دیگه شده و شوهرش ب ...

با احترام به همه ی دوستان و نظرات بقیه

سزارین

خونواده پرجمعیتی داریم و اکثرا طبیعی بودن و همه شاکی از زایمان طبیعی و دکتر 

یکی که بچه اولش طبیعی بود ،اما دومی رو رفت سزارین

برا طبیعی اینقدر اذیت شده بود که وقتی خداخواسته 🙄🙄 و بدون برنامه ریزی باردار شد بخاطر زایمان طبیعی گریه میکرد.

البته به خیلی موارد بستگی داره دکتر و بیمارستان و ....

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

گزارش#

@هستی،بانو  

۴۵روزمانده# ‌ تا زیبایی

صبحانه.نان سنگک.پنیر.شیره خرما

ناهار.کباب.۳قاشق پلو

میان وعده.انجیر.هندوانه

شام.ماست.جوجه.سبزی

کالری مجاز۱۹۶۰

کالری مصرفی۱۹۰۰

چالش اب✔

چالش چوب✔

ورزش هوازی طناب زدن✔

ورزش قدرتی.سوزاندن چربی بازو.پلانک.شنا✔

عزیزم عیدت مبارک ان شاالله که همه بچه های تاپیک هرچی از خدا میخوان بهش برن بچه ها بین دعاهاتون منم فراموش نکنید خیلی محتاجم به دعا😍😘

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
2738
نبابا تازه خوب شدم  كلا كمر درد دارم يمدت حلقه ميزنم كمرم ميگيره حتي ورزشاي سنگين نميتونم بكنم ...

ای بابا

.اگه مشکل کمر داری، اصلااااااا  حلقه نزن .. 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
با احترام به همه ی دوستان و نظرات بقیه سزارین خونواده پرجمعیتی داریم و اکثرا طبیعی بودن و همه شاکی ...

طبیعییییی خیلیی ترسناکههه...    اخ دردم گرف

سزارین هم شکموو‌ پاره پاره میکنند  

ای‌کاش یه مدل جدید  و‌راحت تر کشف میشد😩‌ أی خدااا

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سزارين فقط  خودتو جرررر نده🤣🤣🤣 من اونايي ك از موتور افتادن يعني غش كرررردم

یعنی پس نتیجه میگیرم کههه دکتر جر بده بهترههه😆😆😆😆 

خداروشکر عزیزم ک خوشحال و راضی هستی. گلم کفشت نامناسبه ک ناخنای پات اذیت شدن. نباید اینجوری بشه. چن ...

کالری#  

صبحانه نون و عسل و پنیر و گردو (100 )

ناهار آش رشته (450 )

شام یه کاسه کوچیک آش (200 )

میان وعده چای و خرما و یه سیب و زردآلو (200 )

ورزش پیاده روی تند 

آب 8لیوان

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
@همکلاسی18196     عزیزم کجایی.گزارش ندادی ها

سلام گلم ببخشيد چند روز بود نتونستم بيام نت، از فردا دقيق ميام

شرمنده

گروهآبي💎وزن شروع٧٥،٦٠٠ 👈هدف اول ٧٠👈 هدف دوم ٦٨👈هدف نهايي ٦٥.  من ميتونم💪💪