2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281011 بازدید | 36895 پست
@سمیه1396   سلام عزیزدلم شبت بخیر😍😍😍😍 ببخشید امروز مهمون داشتم کالری شماری نکردم ☹سعی کر ...

سلام گلم

کالری هر روز مال خودش هس.. نمیشه کل هفته را کم بخوری !

میتونی در یه هفته ، یه وعدت را جیز مورد علاقت را بخوری ولی در حد کالری مجازت! حالا میخاد پیتزا باشه یا بستنی ولی هفته ای یه بار..هر هفته هم تکراری نباشه، مثلا نشه بستنی!

روزای مهمونی هم قبلش را با چیزای کم کالری دیگه خودتو نصف نیمه سیر کن که جلوی ناخنک زدنات را بگیره!

فوقش هم چند تا ناخونک زده باشی، اشکالی نداره، به شرطی که تا یه هفته ی بعدش را سالمخوری داشته باشی، اینجوری جبران میشه ‌والبته با ورزش😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه . لعنتی تیکه کلاممه😐😂

خوشت اومد چه چالش توپی گذاشتم 😎😎😎

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
خانوووم تگ نمیشید گزارش نمیدید؟

سلام من وأمدك مسافرت ايشالله بر گشتم خبر ميدم

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
2731
نه من اصلا هيچ عوارضي نداشتم بي حس شدم نه بيهوش سميه تركيدم از خنده برو تو پر بازديدا اوني ك گفته ...

من موندم طبیعی یا سزارین🧐

واای خوندم.. اونی که گفتش اشتباهی سوار یه ماشین دیگه شده و شوهرش با قفل فرمون داشته میومد 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738

گزارش_سرگروه#  

💚💚💚💚💚

کالری مجاز و مصرفی ۱۰۰۰

کالری سوزی ۷۵۰

——————————

@sepiiiiiideh    سلام‌گلم. خوبی؟

باشه اشکال نداره❤❤ ولی سعی کن صبح بزاری که دیگه خیالت راحت باشه💙

گزارش#  

@sepiiiiiideh    سلام عزیزم الان میذارم  دارم بیهوش میشم دیگخ صبحم باز نمیرسم‌

صبحانه نان و پنیر و چای و عسل و مربای البالو و خرما ۲۶۳ کالری 

ناهار یه لیوان ابگوشت ۶ ق گوشت کوبیده دو کف دست نون ۶۸۵ کارری

شام جوجه کباب ۲۰۰ گرم ۷ تیکه یعنی و سالاد و یه لیوان دوغ ۵۳۳ کالری 

میان وعده ۲۰۰ گرم طالبی و یدونه شیرینی دانمارکی ۲۱۰ کالری 

مجاز ۱۶۸۰ مصرفی ۱۶۸۰

اب نمیدونم چند تا 

شیر مجازمم نخوردم چون سیر بودم ورزشم که گفتم تا فردا نمیتونم 😶😶

تمااام 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
 چرا کمر درد شدی؟ نزدیک دوره ات هستی؟

نبابا تازه خوب شدم 

كلا كمر درد دارم يمدت حلقه ميزنم كمرم ميگيره حتي ورزشاي سنگين نميتونم بكنم تي ار ايكس رفتم قشنگ دو هفته افتادم تو رخت خواب تا خوب شم

فكر كن تو باشگاه يهو كمرم گرفت دولا دولا اماده شدم خودمو رسوندم به ماشين به زور رانندگي كردم جنازمو رسوندم خونه

🥀🌈