2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281390 بازدید | 36895 پست

گزارش#  

@pari95    جوووونه دلم💋🥰🥰 عیدت مبارک بهترین سرگروه دنیااااا

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام گلم🌸 افرین👏👏👏👏 فقط یه خورده مغزیات بیشتر بخور که اون یه ذره کالریت هم پر بشه😉

اونو گذاشتم که با دخترم براش پاپ کورن درست میکنم عصر قطعا میگه مامان بخور ی چندتایی باهاش ناخونک بزنم🤣🤣🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا مثل امضات ما میتونیم و لایق بهترینا هستیم😉 ادامه بده ما همه اینجا مشوقت هستیم عزیزم مردا ده ...

ممنون گلم ،دلخوشیم فقط شما خواهرای گلم هستین ممنون که هستین

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
کسی نیست؟؟ پس ما اینجا چیکاره ایم؟ ما همه هدفمون یکیه .هم دردیم. و همدیگه رک درک میکنیم و برای رسی ...

مرسی گلم واقعا ممنونم خیلی خوشحالم که وقتی مادر و خواهر و...ندارم خدا خواهرهای گل مثل شما رو بهم داده واقعا ممنونم و همتون رو دوست دارم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
تو دیگه چرااااااا.  حالا مجرد بودی ی چیزی. 😁😁😁.

😁😁😁😁😁هههه 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
واااای من غش بخدااا  انگیزم هزااار برابر شد  عاااشقتم سمیه جوونم  به کمک @pari95 ...

فداات دااا..

تو لایق بهترینایی...

تومیتونی#  💪💪💪💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
اونو گذاشتم که با دخترم براش پاپ کورن درست میکنم عصر قطعا میگه مامان بخور ی چندتایی باهاش ناخونک بزن ...

😂😂😂😂👌👌👌👌👌

دیانا اخر ورزشات طناب و پروانه برو بعدشم دم کرده ی زیره بخور

سمیه جان زیره سبز یا سیاه

سمیه جان زیره سبز یا سیاه

گلم زیره سبز من میخورم.. 😊

برای هر بار یه ذره پودر میکنم و‌ اندازه لیوان با ابجوش میزارم یه کم دم بکشه، بعدش یواش یواش میخورم  بعد ورزشم. واسه تشنگی بعد ورزشم خیلی خوبه..

مرسی گلم واقعا ممنونم خیلی خوشحالم که وقتی مادر و خواهر و...ندارم خدا خواهرهای گل مثل شما رو بهم داد ...

عزیزی گلم

خدا مادرتو بیامرزه.

منم ن مادر دارم.ن خواهر.ن دختر.

ولی خب خداروشکر دوستای مجازی ولی حقیقی خوبی دارم😊😍

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
واااای من غش بخدااا  انگیزم هزااار برابر شد  عاااشقتم سمیه جوونم  به کمک @pari95 ...

عزیزمی فقط اراده ی خودت بوده 😚😚😚💪💪💪💪

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
همینکه نوشته برای اونایی ک چند کیلو به هدفشون مونده و برای ابی هست؟  شاتشو بفرست  اگاوهم ...

خب من فک کردم واسه کسایی هست که میخان کاهش بهتری داشته باشن 🙈🙉🙊

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰
2706