2752
2734
عنوان

فیبرو آدنوم سینه؟

125 بازدید | 23 پست

سلام خانما کسی هست تو سینش فیبرو آدنوم داشته باشه و birads سونوش ۳ باشه؟! چیز خطرناکی نیست؟!

من قبل بارداری سینم فقط فیبرو کیستیک بود الان بچم ۱۰ ماهشه و شیر میدم دوتا کیست تو سینه راست و یکی تو سینه چپ دیده شده سونوگراف گفت فیبرو آدنومه ولی دکتر زنان گفت فیبروکیستیکه و birads در حد ۲ه

کسی تجربه داره؟! خیلی نگرانم🥲

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡

تو خانم های جوان خیلی شایع است 

منم چند تایی دارم 

فقط بهتره سالی یکبار مجدد سونو بدی 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم وقتی از جهان می‌ترسد به دیوار تکیه می دهد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو خانم های جوان خیلی شایع است  منم چند تایی دارم  فقط بهتره سالی یکبار مجدد سونو بدی&nb ...

جدی؟ پس چیز خطرناکی نیست خداروشکر 

خدا خیرت بده گفتی

ببخشید سایزشون تا چه اندازه باشه مهم نیست؟!

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡
فیبروادنوم خطرناک نیست از چیش نگرانی؟

جدی؟ من ا۱لا ازش اطلاعی ندارم ، خدا نکرده در آینده مشکلی ایجاد نمیکنه؟!

من دارم  ولی دکتر گفت نیاز به نمونه برداری نیست

منم تازه فهمیدم بهم گفته ۶ ماه بعد سونو بدم

ببخشید شما چندتا دارید و سایزشون چقدره؟

جدی؟ پس چیز خطرناکی نیست خداروشکر  خدا خیرت بده گفتی ببخشید سایزشون تا چه اندازه باشه مهم نیس ...

عزیزم سایزش اهمیتی نداره می‌تونه تو اندازه های متفاوت باشه 

فقط اگه خیلی بزرگ بشه دردناک میشه و دکتر پیشنهاد جراحی میده .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدی؟ من ا۱لا ازش اطلاعی ندارم ، خدا نکرده در آینده مشکلی ایجاد نمیکنه؟!

نه عزیزم. فیبروکیستیک و فیبروادنوم مشکلشون دردشونه فقط. من هم درد دارم هم ترشح بعضی وقتا ولی خب دکتر میگه کاریش نمیشه کرد خطرناک هم نیستن

عزیزم سایزش اهمیتی نداره می‌تونه تو اندازه های متفاوت باشه  فقط اگه خیلی بزرگ بشه دردناک میشه ...

آهان خب خداروشکر،  بعد خدایی نکرده اینا در آینده خطر ساز نمیشن؟! به خدا از وقتی فهمیدم انقدر غصه خوردم شیرم کم شده، خدا شما رو خیر بده گفتین دلم آرومتر شد

نه عزیزم. فیبروکیستیک و فیبروادنوم مشکلشون دردشونه فقط. من هم درد دارم هم ترشح بعضی وقتا ولی خب دکتر ...

خب خداروشکر، یه دنیا ممنونم عزیزم من چون اطلاعی نداشتم خیلی ترسیدم به خدا این مدت انقدر غصه خوردم شیرم کم شد ، توکل به خدا دگ خدا خیرت بده

آهان خب خداروشکر،  بعد خدایی نکرده اینا در آینده خطر ساز نمیشن؟! به خدا از وقتی فهمیدم انقدر غص ...

نه عزیزم نگران نباش من هشت ساله دارمشون 

و هر سال هم میرم سونو .

بدون نگرانی به زندگیت ادامه بده 

چیزی نمیشه .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم نگران نباش من هشت ساله دارمشون  و هر سال هم میرم سونو . بدون نگرانی به زندگیت ادامه ...

خب خداروشکررررر توکل به خدا دگ ، واقعا ازت ممنونم عزیزم خدا خیرت بده و ان شاءالله به سلامتی و دل خوش زایمان کنی🥹😍😘

2706