2726
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280888 بازدید | 36895 پست
به منم میگن شوهرم می گه عینه میت شدی که از قبر بلند شده ،مادر شوهرمم می گه نکن بسه دیگه من دوست دارم ...

کاری ب حرف کسی نداشته باش 

من مامان خودم بهم میگه دوست نداره لاغر بشم،،،شوهرم بهشون میگه عمرا بتونید از تصمیمش منصرفش کنید ،،اندام زیبا رو ترجیح میدم من😌😌

به حکمتش دل بسپار 🌿
به منم میگن شوهرم می گه عینه میت شدی که از قبر بلند شده ،مادر شوهرمم می گه نکن بسه دیگه من دوست دارم ...

ن بابا گوش نكن 

خيلي راه درازي هنوز 

ب منم اول ميگفتن كه بسه و فلان

الان ك لاغر شدم همه غبطه ميخورن 

حرف مردم بسيار است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن بابا گوش نكن  خيلي راه درازي هنوز  ب منم اول ميگفتن كه بسه و فلان الان ك لاغر شدم همه ...

آخه خیلی ناراحت می شم کسی نیست تشویقم کنه آدم گاها کم میاره دوست دارم شوهرم لااقل همچین نگه

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
آخه خیلی ناراحت می شم کسی نیست تشویقم کنه آدم گاها کم میاره دوست دارم شوهرم لااقل همچین نگه

شوهر منم ميگه مث استخون شدي بسه ديگه

ولي بايد به هدفم برسم تشويقم نميخوام 

تا به هدفم نرسم دست برنميدارم 🌺🌺🌺😄

دقیقا مثل امضات ما میتونیم و لایق بهترینا هستیم😉

ادامه بده ما همه اینجا مشوقت هستیم عزیزم

مردا دهن بین هستن کافیه یکی یچی بگی اونم تکرارش میکنه عین خیالتم نیاد،،مهم حس خودته ک وقتی باربی نمونه شدی همشون با دهن باز نگات میکنن،

منم هم وزن تو بودم الان ۶۱/۵۰۰شدم هنوز راهم ادامه داره،،،پیش ب سوی خوش تیپی بقیه رو بیخیال😊😊😊

به حکمتش دل بسپار 🌿
عزیزمی ایشالا روزی همه😍😂 ولی من خانوادم بهم نمیگن،،فقط میگن نگا قیافش نگا خودشو نابود کرده نگا ر ...

😂😂😂😂.

منم اول بابام میگفت صورتت بد میشه. ولی الان نه. کیف میکنه لاغرشدم.

شوهرمم دیشب ذوق کرد گفت می می هات کوچولو شدن. اینجوری خوبه😄😁

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
ایول ب این اراده ی فولادیین💪💪💪💪💪👌👌

همش از وجود گل شماهاست🥰🥰🥰🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

کسی نیست؟؟

پس ما اینجا چیکاره ایم؟

ما همه هدفمون یکیه .هم دردیم. و همدیگه رک درک میکنیم و برای رسیدن دوستمون ب هدفش هرررکاری ازمون برمیاد انحام میدیم.

مردا کلا نظر قابل قبول ندارن. اهمیت نده خواهر😂

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
چه جيگرييييييييييييييي شدي تو افرين عزيزم

قربووونت بشم من دیانا جووووونم😍😍😍😍😍😍

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
ن رویا ست و نه ارزو عزیزم . فقط ی هدف خوشگل و بزرگه ک اروم اروم بهش میرسی ک هرلحظه شیرینش رو بچشی😊 ...

ایشالاااااااا به امید خدااا🥰🥰🥰🥰🥰

2706