2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281985 بازدید | 36895 پست
#انگیزشی🥰🥰

آفرین ب این همه اراده احسنت تو میتونی ایشالا بزودی عکس بذاری تو تثبیتی هااااا البته کنار خودم😁😁😁

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
فعلا ن عزيزم

دیانا اخر ورزشات طناب و پروانه برو

بعدشم دم کرده ی زیره بخور

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آفرین ب این همه اراده احسنت تو میتونی ایشالا بزودی عکس بذاری تو تثبیتی هااااا البته کنار خودم😁😁😁

واااااای دوستم 

اگه بدونی چقدررر منتظرشم 

دهنت پر هز گل و‌نبات البته نباته رژیمی🥰😂😂😂😂🥰🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
کفش مناسب لباس راحت و مناسب باشکم خیلی پر نباید بری. ده دقیقه اول  رو باسرعت متوسط باید راه ...

فدای تو عالی بود 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2731
😂😂😂😂. منم اول بابام میگفت صورتت بد میشه. ولی الان نه. کیف میکنه لاغرشدم. شوهرمم دیشب ذوق کرد گ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

واااای خدا مردم از خنده😂😂😂😂😂

پس خوشبحالشه🙈🙈🙈

به حکمتش دل بسپار 🌿
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 واااای خدا مردم از خنده😂😂😂😂😂 پس خوشبحالشه🙈🙈🙈

اررررره. بیچاره تا الان نگفته بود کوچیک دوسدارم😁😁😁

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
@سمیه1396     سلام سمیه جون ۴۵روز مانده تا هدف  ناشتا چای سفید و لیمو و عسل(۲۰) ...

سلام گلم🌸

افرین👏👏👏👏

فقط یه خورده مغزیات بیشتر بخور که اون یه ذره کالریت هم پر بشه😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😂😂😂😂. منم اول بابام میگفت صورتت بد میشه. ولی الان نه. کیف میکنه لاغرشدم. شوهرمم دیشب ذوق کرد گ ...

😂😂😂😂😂 چرا حالا شب ذوق کرد... روز‌نمیشه!!!🤣🤣🤣

واوووو🤩 چقدرررر تغییرررر کردی دختر👌👌👌👌 نصف قبلت شدی،، خیلییی خوب شدی، خوب‌ترم خواهی شد💪💪💪

واااای من غش بخدااا 

انگیزم هزااار برابر شد 

عاااشقتم سمیه جوونم 

به کمک @pari95    

@بامدادخمار‍ 

و تک تکتون که با خوندن هر کدوم از کامنتا کلی انرژی میگیرم برای روز بعدم 

ایشالا هممون به تثبیت بریم و کلی شادیمون رو باهم جشن بگیریم ❣️❣️🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلاااام باربی های نمووونه عیدتووون مبارک❤❤❤❤💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖 ...

عیدد شماهم کلی مباااارک زندگیت پر از اتفاقای باحال از اونا که تو قلبت بارونه ستاره میاد❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

عید همگی مبارک❤❤🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 سیدا عیدتون مبارک❤❤🌸🌸🌸🌸🌸

عید شماااااهم مبارک 

من مامان خدابیامرزه خوشگلم سیده محمدی بود من خیلیییی غصه میخوردم که چرا سید نیستم همیشه بوسم میکرد میگفت. تو پنج شنبه ها سیدی 🙈🙈🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

عید همههه مباااارک اللخصوص سیدای عزیییز🌺🌺🌺

2706