2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281001 بازدید | 36895 پست
جریان چیه منم باید شش کیلو کم کنم

جریان ها را صفحه ی اول تو قوانین نوشته شده.. اونا را بخون و خودت شروع‌کن.

فعلا عضو‌ جدید  نمیگیرم تا اول مهر..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
جریان ها را صفحه ی اول تو قوانین نوشته شده.. اونا را بخون و خودت شروع‌کن. فعلا عضو‌ جدید &n ...

سميه خبره جديدو يادم رفته بهتون بدم خونم فروش رفته(چند وقتي هست) خونه جديدم گرفتم فكر كنم يه ماه ديگه نهايت دو ماه ديگه اسباب كشي دارم🙈🙈🙈🙈🙈🙈

🥀🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم یه سوال؟کالری مجازمن980هستش.خیلی کم نیس؟اخه با980ک ادم زنده نمیمونه😂😔😏

بنظرم منهای دویست بکن بعدم اختیاری هست مجبور نیسی بزار الهه رو تگ کنم بهش بگو راهنمایت میکنه 

@بامداد_خمار    

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
گزارش#   @zizigoli     ناهار ۷۰گرم گوشت چرخ کرده و گوجه ۲۴۰ کالری میان وعده دوت ...

عالیه ماشاالله با این ورزش یه کاهش سایز توپ داری ولی خیلی حلقه میری کمترش کن 

صبحانه مهم ترین وعده غذایی هست فراموش نشه 

میدونم خیلی بهت سخت میگیرم چون خیلی برام عزیزی خیلیا اینجا هستن که حتی زورشون میاد یه گزارش بزارن و خیلی بی ارادن سریع لفت میدن فقط وقت آدم و میگیرن ولی شما اینجوری نیسی انشالله که به یه کاهش وزن عالی برسی

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2731
بنظرم منهای دویست بکن بعدم اختیاری هست مجبور نیسی بزار الهه رو تگ کنم بهش بگو راهنمایت میکنه  ...

چیومجبورنیستم گلم؟

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
نیاز نیست عزیزم ممنون💓💓

صبحانه:3 سنجد.1 انجیر.6 گ بادام.5 گ پسته.

ناهار:سبزی.کلم پلو

شام:2 کف تافتون.تخم مرغ آبپز. سبزی

میان وعده:نصف هلو.13 گ تخمه خربزه.1 ل انگور.روغن زیتون

آب 8 لیوان

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

@عروسترکم    

گزارش#  

🚩اینک ۵۰ روز مانده تا اعتماد به نفس🙏به امید ۸۵ کیلویی😍

📆 روز ۳۵ رژیم 📆

سلام مینا جان  😘  

🍴 صبحانه 👈 چای ، خرما ( ک ۱۹  )

🍴 میان وعده 👈 چای سبز ، خرما  ( ک ۱۹  ) 

🍴 ناهار 👈 آبگوشت ، گوشت کوبیده ، نون ، دوغ ( ک ۲۸۶ )

🍴 میان وعده 👈 خربزه ، چای سبز( ک ۴۰  ) 

🍴 شام 👈 سوپ   ( ک ۱۴۰  )

🎯 کالری مجاز 👈 ( ک ۱۷۰۰  ) 

🎯 کالری مصرفی 👈 ( ک ۵۰۷ )

🔫 تخلفات 👈 هیچی 

👏 نه گفتم 👈 چیز خاصی نبوده

🏃 ورزش 👈 قالی شویی😁 چالش کل بدن

چالش ناخونک ممنوع 👈✔

چالش قند ممنوع 👈 ✔

چالش تنبلی ممنوع ، پاشو گمشو ورزش کن 👈 ✔

چالش چرخش روسی 👈✔

2740
خب عشقم منه بدبخت بیشتر تنقلات وسوسم میکنه تا غذا😥

خب بخور ولی زیاد نه. 

حیفه زحماتت هدر بره.

مثلا ی روز پفک و چیپس بخور.

ی روز دیگش رو کیک و بیسکویت بخور.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست

گزارش#  

@zizigoli  
سلام عزيزم 😍😍

رژيم فست

كالري مجاز :٥٠٠ كالري

كالري مصرفي:٦٥٤ كالري

صبحانه:پنيرخامه اي ٢٠ گرم،نان تافتون ٣٥ گرم ،حلواارده ٥ گرم >>>١٩٨ كالري

نهار:آب دوغ خيار >>>١٧٥ كالري

ميان وعده :هلو ،شليل،نبات ،انگور،شكلات شيري ٥گرم،خرما

>>٢٥٩ كالري

شام :پيتزا درست ميكنم ولي نمي خورم فقط يدونه خرما مي خورم با چاي

ورزش >>>نزديك پريه حال ندارم ولي اگه تونستم حتما تا آخر شب ورزش ميكنم 

آب هم تا الان ٧ ليوان 

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
چیومجبورنیستم گلم؟

وای ببخشید من فک کردم این برنامه که الهه گذاشته رو میخای شرکت کنی

سوالت چی بید؟🤪

گزارش#   @zizigoli   سلام عزيزم 😍😍 رژيم فست كالري مجاز :٥٠٠ كالري كالري مصرفي:٦ ...

عالیه گلم آفرین تو میتونی حتما حتما جلوی خودت بگیر 😃 عزیزم یه زحمت بکش صفحه ۹۷۵ رو بخون الهه جون یه برنامه جدید گذاشته اگه دوست داشتی اون مدلی پیش بری ریپ کن بهم بگو

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 بچه ها یه مدل رژیم کالری شماری هست که فقط گروه آبی و سبز که اضافه وزنشون کمه بگیرن ...

@ستاره_دنباله_دار11    

2706