2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281231 بازدید | 36895 پست
عزیزم تو مانکن لوبیا چیتی وارد کن چون ماش پخته به ق نداره کالریشون با تفاوت خیلی کمی مثل همه

اها مرسی مهربونم😘😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

#۴۹روز تا موفقیت

#گزارش   سلام عزیزم گزارش دیروز.   @sepiiiiiideh    

ص: لواش+نیمرو وچای

ن:کوکو سبزی+گوجه سرخ شده+خیار

ش: غذای ظهر

م و:هندوانه+موز+خربزه+بستنی+تخمه+آب گلابی

ورزش پیاده روی

چالش چوب✓

چالش آب قبل غذا✓

چالش زیبایی✓

چالش چای سبز✓

آب خوردم

مجاز  ۱۷۰۰مصرفی.۱۵۴۴

عه  ، نمیدونستم ، کسی هم تگم نکرده . گفتم چرا پروفت عوض شده .

عه جا افتادی 😁😈😙😙😙😍😍😍

فداتشم من سرگروه زردم زود بیا پیشم🤣

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2742
جدی میگی 😃 

باور کن یه کف دستو دو تا لقمه میکنم😂🤣

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2740
باور کن یه کف دستو دو تا لقمه میکنم😂🤣

من لقمه م اندازه اینکه بخای به بچه یکساله صبحونه بدی میخورم اینجوری بهتر سیر میشم چون میگن آهسته غذا بخور تا سیر بشی 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
منطورم زیر گروهدبود😀😀😀😀😅😅😅😅 اوکی عزیــــــزم

میدونم عزیزم شوخی کردم 😘

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
فدات

سلام هستی جون من دیشب  ساعت یک و نیم اینا گزارشم رو فرستادم تکد کردم ولی تکم خرابه آبی میشه ولی اعلان نمیره حالا دوباره گزارشم رو براد مفرستم 

گزارش ۱۳ مرداد  شیر دهی ۴۹ روز مانده تا پایان چالش ۸۶ روزه  

صبحانه نان سبوس دار ۲ کف دست .پنیر لیقوان.یک قوطی کبریت .رطب ۳۰ گرم ۲۰۰ کالری

ناهار آبگوشت ۵۰ گرم .و ۴ کف دست نان ۲۷۶ کالری

شام .کبا تابه ای و نان لواش ۲۸۰ کالری

میان وعده .انگور .پاپ کورن.چای سبز .رطب .خیار.هویج کشک خشک ۴۳۲ کالری

کالری مجاز ۱۲۰۰ 

کالری مصرفی .۱۱۸۸

میدونم خیلی نان خوردم ولی چون شیر بچه میدم ناهارم آبگوشت بود ضعف کرده بودم 

چالش آب قبل غذا .چالش آب ناشنا.چالش گلیسرین و گلاب.چالش چای سبز 

ورزش .چالش روسی دو ست ۱۲ تایی. چالش شکم ۲ ست ۲۰ تایی.چالش چوب ۱۵ دقیقه .شنای سینه  دو ست ۱۲ تایی .رقص در حد ۲الی ۳ دقیقه

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     

گزارش_سرگروه#  

سلام سلام 

روز فست من

صبحانه 

۴عددرطب+یه کف دست نون 

چایی

میانوعده ها 

هلو وخیار 

حبوبات پختم بدون روغن هم ظهر هم شب ازش بخورم 

کنارشم سیر ترشی یکم سس کچاب 

مصرفی ومجاز۵۰۰

چالش ها رعایت میشود☺☺