2733
2734
عنوان

عمل تعویض دریچه قلب خطرناکه؟

96 بازدید | 11 پست

ب مادرم گفتن دریچه قلب به درد نمیخوره باید فلزی بزاری اونم خیلی ترسیده..

عمل خطرناکیه؟۴۷سالشه

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝

با مادرم رفته بودیم مطب دکتر قلب یه دختر خوشگل ۲۵ ساله اومده بود ۴تا دریچه تعویضی داش. تهران بیمارستان قلب شهید رجایی فک کنم.

برا معاینه و چک اومده بود. سر زنده و راضی.

برای هر عملی بهترین دکتر ک هم تجربه موفق و سواد داسته باشه و هم رضایت مریضهاش رو پیدا کنید 

#ایرانی_متعصب_وطن_پرستپیش از تینا ترکمان ۴ ایرانی از دپارتمان ریاضیمحضهاروارد دکترا گرفته بودن. فرشید جمشیدیان (۱۹۸۰)، پیروز وکیلی (۱۹۸۸)، مریم میرزاخانی (۲۰۰۴)، علی اکبر دائمی (۲۰۱۴). دیروز یک اسم به این لیست اضافه شد: تینا ترکمان با موفقیت از تز خود با راهنمایی کورتیس مکمالن، برنده مدال فیلدز، دفاع کرد.شاید لازم به گفتن نباشه: چنین دستاوردی بسیار دشواره (به طور خاص دپارتمان ریاضی محض ۴-۵ دانشگاه رده اول)، حداقل سختی اش قابل مقایسه اس با برنده شدن مدال المپیکلاله حق وردی فیزیکدان ایرانی و برندهٔ جایزه اروین شرودینگر است.چه لاله هایی که بیرون از وطن شکفتن 😍میخواستم  کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با مادرم رفته بودیم مطب دکتر قلب یه دختر خوشگل ۲۵ ساله اومده بود ۴تا دریچه تعویضی داش. تهران بیمارست ...

رفتیم پیش دکتر نیکو شیراز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
2731

نه عامو. مگه پیرزن ۸۰ سالست که میترسن.

بگو نترسه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
نه عامو. مگه پیرزن ۸۰ سالست که میترسن. بگو نترسه

میگه میترسم عمل قلب باز انجام بدن ولی فکنم قلب باز انجام ندن تو نت نوشتن از طریق کشاله ران

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره عریزم یکم عمل سنگینیه یک دکتر معروف هست تو شیراز که نفر اول ابن عمل هستن که بسته بنظر خودس هم میتونه سینه رو بشکافه هم میتون از کنارتر اینکار رو بکنه که به نوع تعویض و شرایط بیمار بستگی داره عمل سنگینه ولی دوره نقاهت سختی نداره به مادرتون بگین خدای نکرده خطر سکته مغزی خیلی بیشتر از خطر انجام این عمل هست 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
اره عریزم یکم عمل سنگینیه یک دکتر معروف هست تو شیراز که نفر اول ابن عمل هستن که بسته بنظر خودس هم می ...

ارع خطرناکه دیگه انشالله پیش دکتر نیکو میخایم عمل کنیم😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ارع خطرناکه دیگه انشالله پیش دکتر نیکو میخایم عمل کنیم😥

ان شاا..‌ خیره عزیزم .حتما حتما پیگیر باش که عمل بکنه .معلوم نیس این دکتر چند وقت دیگه ایران بمونه .

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
عزیزم اسم دکتره چی هست؟

نمیدونم راستش ،فقط میدونم ایشون تو شیرازن و معروفترینن تو ایران برای این عمل