2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تعریف کن

نمیدونم میشه عشق بود یا دیوانگی وجنون  وقتی ۱۸سالم بود وکنکور دولتی قبول شدم بخاطر اون ول کردم ونرفتم شبانه روز گریه میکردم خانوادم مخالف بودن کار من شده بود گریه زاری شبا خوابشو میدیم روزا تو ذهنم باهاش زندگی میکردم اونم میگفت دوسم داره منم براش میمردم  همه شرایط ونداریشو قبول کردم فقط میخواستم کنارش باشم هیچی نمیخواستم حتی قید خانوادمو زدم بالاخره بهم رسیدیم ولی بعضی ادما از دور قشنگن اینکه میگن تو حکمت خدا دخالت نکن به کاری اثرار نکن شاید به صلاحت نیست رو من به چشمم دیدم خدا نمیخواست من بهش برسم من شبانه روز اصرار کردم گریه زاری نذرو نیاز ولی اونی نبود که فکر میکردم ماجداشدیم با قلبی شکسته خیییییلی شکسته از همجا رونده رسما داغون شدم 💔

این واقعا عشق بوده کاش طرف مقابل قدرت رو میدونست

خیلی آزارو اذیتم داد رسما شکنجم داد عشق من تبدیل به نفرت شد جداشدیم الان سالها گذشته من ازدواج مجدد کردم اون بیمار وزمینگیر شده  بشدت پشیمونه به همه گفته فقط دنبال یک فرصت که یکبار دیگه منوببینه وحلالیت بطلبه ...بارها تومجازی درخواست دنبال. کردن داده بلاکش کردم ازهمه جا

2740