2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281226 بازدید | 36895 پست
😂😂😂نخیر خاستم ببینم چقدر کاهش داشته😏😆أه

یکشنبه وزن میکنه 👅👅

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ارهههه😂😂😂😂😂😂😂 فكر كنم گروهاي ديگم تلاششونو بيشتر ميكنن بيان اييو سبز زود😂😂😂😂

اره 

ولی خوبه ی جورایی جایزه س. 

ایشالا همه بزودی سبز بشن و تا اخر عمر طلایی🐆

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام الهه جون من دارم گروهو خاموش دنبال میکنم .من الان دوسالی میشه پریود نشدم البته امپول پیشگیری می ...

سلام عزیزم 

چرا اینکارو میکردی عوارض نداره ؟ 

وزنت چنده ؟ 

من دقیق نمیتونم بگم چقدر مربوط به اینه تیپ بدنی در صد چربی قد و وزن و ... تاثیر داره

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ته رژیم چیه از ته انبار بدم ببری 😂😂 عزیزم میتونی یا شوک بگیری یا همین مدلی که گفتم از کالری رژیمت ...

الهه جونم؟ چیت چیه؟!؟ چرا تا حالا من نشنیده بودم؟

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
📣📣📣📣خانوم جلسه ای:👹😆🧕 هر کسی قوانین رژیم را درست رعایت نکنه.. بگه فست ندارم، رژیم ندارم.. ...

😆😆😆 شاید بخاطر اون زبونته 👅 

خانوم_جلسه_ای_بی_اعصا# ب 

2740
وزنم ٧٠.٥٠٠ عشقم باشه ١٠٠٠ ميبندم ديگه

سر چهار صد با من چونه نزن 😂😂 ۱۰۰۰ بگیر خیرشو ببینی 

🤣🤣🤣نامرد منکه خوب رعایت میکنم فقط فست ها رو نگرفتم اونم بخاطر اینکه دکتر گفت یکی دوماهی طول میکشه ...

من شوخی  کردم باهات گلم..

گفتم که به خاطر نداشتن  فست و ورزش که یه مدت نداشتی.. هم کاهشت کم شده و هم بدنت ضعیفه

فعلا همین کالریت را داشته باش و ورزش و فست ۷۰۰😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😆😆😆 شاید بخاطر اون زبونته 👅  خانوم_جلسه_ای_بی_اعصا# ب

😂😂😂😂

شاید به خاطر اون شکمته😆😆😆😆😆

یا جای رژیمه یا جای شکمت

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

جریان چیه منم باید شش کیلو کم کنم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706