2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281231 بازدید | 36895 پست
میخوام🤣🤣🤣کاهشام خیلی کمه🥴🥴🥴

📣📣📣📣خانوم جلسه ای:👹😆🧕

هر کسی قوانین رژیم را درست رعایت نکنه.. بگه فست ندارم، رژیم ندارم.. ورزش ندارم...الهه در صفحه ی اول تاپیک  فرموده که کاهش نداره و یا استپ میشه!  هر چند که روزها را گشنه باشد و شب ها هم گشنه بخوابد!!! تا وقتی که رژیم و ورزش و فست نگیرد، همین است!!!!

خانووم دیر اومدی، زوود نخاه بروو... شاید چون ورزش و رژیم نداشتی یه مدت.. فست هم نداشتی، کاهشت کم بوده.

جرات داری فعلا فستات را بگیر.. ببینیم چی میشه😂😂😂😂

@بامدادخمار    🤣🤣🤣🤣🤣 خانوم جلسه ای

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
قربونت...دیروز قفل بود نتونستم جوابتو بدم.. نزدیک پری هستم ورم کرده بودم حس کردم اگه سایز بگیرم کلا ...

انشاالله ماه بعد😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

📣📣📣📣خانوم جلسه ای:👹😆🧕 هر کسی قوانین رژیم را درست رعایت نکنه.. بگه فست ندارم، رژیم ندارم.. ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
دیگه مگه دست خودته 😍😍😍 منتظرم کاهشتو ببینم حسابی تلاش کن  یکشنبه نزدیک 😈😬 چالش چای سبز ...

اره ایشالله برای یکشنبه روسفیدبشم درسته پریودشدم امروز اما حله میتونم وزن کنم. 

قربونت برم گلی دیگه, خدا گل پسرتوبرات نگه داره الهی. 😘😘😘

چای سبزروهروز میخورم من, ابم چشم میخورم. 😉

فقط اصلاح کن این کربومن رو والا خیلی زیاده ولی واااای یکماهه حذف کلی کردم چیپس وپفک رو. 🙂

2728
انشاالله ماه بعد😉

ان شاءالله امید بخدا 😊😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
اره ایشالله برای یکشنبه روسفیدبشم درسته پریودشدم امروز اما حله میتونم وزن کنم.  قربونت برم گلی ...

وااااااو چه عالی  بلاخره موفق شدی 😊😉😉

چالش حذف تنقلات میزارم اجباری  😜😍

میخوام‌ زودتر بری گروه بالا 😎

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
وااااااو چه عالی  بلاخره موفق شدی 😊😉😉 چالش حذف تنقلات میزارم اجباری  😜😍 میخوام‌ زود ...

اره والا خودمم اینقدر خوشحالم مت تونستم فردا دقیقا40روز میشه دارم رعایت میکنم فقط یکبار اجیل هندی گرفتم. 😁

اره خیلی چالش عالیه واسه کسایی مث من که اهل تنقلاتن. 😆

قربونت برم پری جونی توگلی ممنونم خواهری میکنی, ببینم این دوماهه چطورمنولاغرمیکنی تابرم مامان شم. 

2740
😂😂

باورکن عزیزم. بازم ممنون تودوست گلمی, میتونی توام گاهی کمک کنی برام؟ من مصرف کربوم زیاده. 😑😑😐چون دیگه میخوام این دوماهه10کیلولاغرکنم که حدود75روزدیگه میخوام برم ای وی اف ایشالله منم بتونم مامان شم 

اره والا خودمم اینقدر خوشحالم مت تونستم فردا دقیقا40روز میشه دارم رعایت میکنم فقط یکبار اجیل هندی گر ...

بریم که داشته باشیم یه مامان گوگولی 😁😂

2706